Sprzedaż
329315
ul. Holenderska
Zbąszyń
(gm. Zbąszyń)
4 600 000 zł
Na sprzedaż hotel położony w Zbąszynie, w woj. wielkopolskim. Hotel dostosowany jest do organizacji pobytów indywidualnych, ale także spotkań biznesowo -konferencyjnych oraz wesel i spotkań rodzinnych.
W hotelu znajduje 20 pokoi z łazienkami, każdy pokój posiada klimatyzację. W budynku jest recepcja z klimatyzowanym lobby. Hotel jest dostosowany do potrzeb dla osób niepełnosprawnych z winda poruszającą się na każdą kondygnację. Do dyspozycji gości jest bar, mieszący mieszczący około 30 osób, sauna i pomieszczenie do masażu. Na zewnątrz znajduje się kompleks grillowy, wyposażony w grill, ruszt oraz zaplecze kuchenne. Na terenie obiektu znajduje się plac zabaw dla dzieci. W hotelu są 2 sale bankietowe na ok. 200 osób oraz kameralna sala, mieszcząca 40 gości. Hotel posiada wyposażoną kuchnia z zapleczem, na które składa się chłodnia, zmywalnia, magazyny i pomieszczenie socjalne. Na trenie hotelu jest parking na samochody osobowe oraz TIRy.
Hotel położony jest nad rzeką Obra. Na terenie nieruchomości znajdują się cztery stawy hodowlane z usypanymi groblami. Stawy są połączone z rzeką, na której odbywają się w sezonie liczne spływy kajakowe.
Poza tym właściciel dzierżawi las o powierzchni około 1 hektara, który bezpośrednio przylega do nieruchomości,, tworząc dodatkowo ciszę i intymność.
Do zagospodarowania została dodatkowo powierzchnia około 500 m2 na poziomie -1 z oknami o wysokości ponad 3 m.
Poniżej zapraszam na  wirtualny spacer.
https://sb360.online/dh9l1cm

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre