Sprzedaż
329248
ul. Szwoleżerów
Ząbki
(gm. Ząbki)
399 000 zł

Lokal położony jest na pierwszym piętrze w niskim bloku na kameralnym osiedlu przy ul. Szwoleżerów.
Teren jest ogrodzony i dostępny wyłącznie dla jego mieszkańców. Wejście zabezpieczone bramą z domofonem i wjazdem na pilota.

Mieszkanie ma bardzo funkcjonalny rozkład. Jest przestronne i ustawne. To maksymalnie wykorzystane 52,6 m2. Wydzielony tu został duży salon (19,24 m2), duża oddzielna kuchnia z oknem (10,42 m2), sypialnia, łazienka i przedpokój. W przedpokoju jest 3-drzwiowa szafa i pojedyńcza zabudowa z wieszakiem. W kuchni są szafki w zabudowie, lodówka, kuchenka z piekarnikiem.

Okna wychodzą na zachód, więc mieszkanie jest dobrze doświetlone i przytulne. Dodatkowo jest duża loggia, na której latem można wypocząć.

Dodatkowym atutem jest zadbana, widna piwnica o powierzchni 6,28 m2. Można ją idealnie wykorzystać do przechowywania rowerów, wózków, rzeczy sezonowych i przetworów.

Mieszkańcy bloku parkują swoje samochody na własnych miejscach parkingowych wewnątrz osiedla. Do tego mieszkania przynależy jedno miejsce dodatkowo płatne 12 tysięcy złotych.
Oprócz tego przed wjazdem na osiedle są miejsca dostępne wyłącznie dla mieszkańców i ich gości.

W okolicy jest pełna infrastruktura miejska. Autobusy dzienne, nocne, bezpłatne gminne. Dojedziesz do metra, do SKM w kilka minut.

Zapraszam na prezentację!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre