Sprzedaż
329162
Sarbia
(gm. Duszniki)
39 900 zł

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 663 m2, leżącą ok. 25 km na zachód od Poznania. Znajduje się w miejscowości Sarbia w gminie Duszniki. Według studium dla tego terenu, działka przeznaczona jest na budownictwo jednorodzinne i usługi. Dostępna od zaraz.

Oferowana działka posiada front o szerokości 14 m, długość – 49 m. Media: prąd, wodociąg i kanalizacja – w drodze. Na działce ziemianka do rozebrania.

Przystanek PKS 50 m od działki. We wsi plac zabaw. Do najbliższego sklepu w Sędzinach ok. 3,5 km. Tam również kościół. Natomiast do wsi Grzebienisko (m.in. szkoła podstawowa, przedszkole, sklepy, także Dino, punkty usługowe) – 4 km. Z Grzebieniska do Poznania dojeżdża też autobus podmiejskiej linii 812.

W okolicy sporo lasów, ok. 800 m do Rezerwatu Przyrody Duszniczki ze szlakami pieszymi i rowerowymi.

Z wioski Sarbia do Dusznik, siedziby gminy – 8 km. Tam znajdują się sklepy, m.in. Dino, Chata Polska, ABC i Żabka, usługi, ośrodek zdrowia i apteki.

Do Tarnowa Podgórnego, gdzie zlokalizowane są placówki edukacyjne, liczne sklepy oraz punkty usługowe i gastronomiczne, a także kompleks basenów Tarnowskie Termy – 14 km. Do wjazdu na obwodnicę Poznania (S11) – 21 km, do granic miasta – 26 km, a do samego centrum – 32 km.

Z kolei w oddalonym o 12 km mieście Buk – oprócz rozwiniętej, niezbędnej do codziennego funkcjonowania infrastruktury – stacja kolejowa, skąd pociągiem 25 minut jedzie się na dworzec Poznań Główny.

Zapraszam do obejrzenia działki!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre