Sprzedaż
329033
ul. Przyokopowa
Gdańsk Śródmieście
(gm. Gdańsk)
514 000 zł

Nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Przyokopowej, zaledwie kilka minut od gdańskiego Starego Miasta, w bliskim otoczeniu rzeki Motława. Otoczenie nieruchomości jest stale rewitalizowane, odnowa poszczególnych ulic została w ostatnim czasie sfinalizowana.

Lokalizacja mieszkania zapewnia mieszkańcom zarówno łatwy dostęp do komunikacji miejskiej, jak i głównych arterii Gdańska. W bliskiej okolicy znajduje się pełna infrastruktura handlowo-usługowa wraz z placówkami pocztowymi, bankowymi oraz edukacyjnymi. 

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,81 m2 posiada dwustronną ekspozycję (PŁN, PŁD). Nieruchomość znajduje się na trzecim, ostatnim piętrze kamienicy. Około 5 lat temu został przeprowadzony generalny remont mieszkania, który obejmował m.in. położenie nowych podłóg, remont instalacji elektrycznej oraz montaż zabudowy stałej w kuchni. W mieszkaniu pozostawione zostały historyczne elementy w postaci pieca kaflowego oraz pierwotnych, wiekowych drzwi wewnętrznych.

W skład mieszkania zaliczamy:
– salon,
– sypialnię,
– osobną, zamykaną kuchnię z oknem,
– łazienkę z oknem
– korytarz łączący inne pomieszczenia. 

Budynek w dobrym stanie wizualno-technicznym, wejście do budynku zabezpieczone jest domofonem. Klatka schodowa jest zadbana i czysta. Za kamienicą znajduje się ogród wraz z miejscami postojowymi dla mieszkańców. Miejsca ogólnodostępne znajdują się również przed kamienicą. 

Mieszkanie jest w pełni wyposażone i nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych. Wyposażenie mieszkanie jest wliczone w jego cenę. 

Do mieszkania przynależy również piwnica.

Koszt wynikający z miesięcznej eksploatacji mieszkania plasuje się na poziomie ok. 600 zł.

Serdecznie zapraszam na prezentację urokliwego mieszkania!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre