Sprzedaż
328920
gm. Kikół
(pow. lipnowski)
730 000 zł

Dom w niezwykłej lokalizacji – Hornówek, województwo kujawsko-pomorskie, gmina Kikół. Położony bezpośrednio nad jeziorem Steklińskim. Widok na jezioro z własnym pomostem i malutką plażą, w dodatku prawie w głuszy wart jest każdych pieniędzy. Odnajdą się tu i Ci, którzy lubią ciszę, spokój oraz przestrzeń na co dzień, jak i Ci którzy od miejskiego zgiełku uciekają tylko okazjonalnie i ewentualnie w weekendy . Nieruchomość może być doskonałym miejscem do codziennego życia jak i miejscem sobotnio-niedzielnych wypadów za miasto.

Dom zlokalizowany na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Większość inwestycji zrealizowana. W otoczeniu mamy więc piękne nowoczesne domu no i ….widok na jezioro.

Działka o powierzchni: 1803m2, w kształcie prostokąta. W całości ogrodzona. Z odrębnym wyjściem (furtka) nad jezioro i prywatny pomost. Brama wjazdowa na posesje jak i furtka kute. Wszystko przygotowane pod automatykę.

Dom o łącznej powierzchni 177m2, budowany według projektu Takt II z lekkimi modyfikacjami, potęgującymi jego funkcjonalność. Bardzo dobrze doświetlony naturalnym światłem – sporo okien zwłaszcza dachowych. Okna balkonowe przesuwne.
Opis budynku:
– piwnica: garaż z automatycznie otwieraną bramą, dodatkowa kuchnia, pomieszczenie gospodarcze, miejsce na łazienkę; ten poziom według potrzeb właściciela można zaadaptować na niewielkie mieszkanie;
– parter: salon z dużymi oknami przesuwnymi, kuchnia, łazienka, korytarz;
– poddasze: 3 sypialnie w tym dwie z balkonem i widokiem na jezioro, łazienka, garderoba.
Powierzchnia każdej kondygnacji około 50m2.

Ogrzewanie gazowe z własnej butli – dzięki temu możesz wybrać najtańszą ofertę na rynku. Na parterze rozprowadzone ogrzewanie podłogowe (widoczne na zdjęciach w ofercie) i wylewka (niewidoczna na zdjęciach). W sypialniach grzejniki. Nowy piec gazowy- dwufunkcyjny.
Aktualny Właściciel posada również materiały na wykończenie schodów (poręcze) i balustrady (taras, balkon).

Dom wymaga wykończenia. Wnętrze to stan developerski – do zrobienia łazienki i kuchnia a także elewacja i podbitka. Dzięki tym pracom urządzisz dom zgodnie ze swoim gustem lub najmodniejszymi trendami wnętrzarskimi.

Polecam i zapraszam serdecznie na prezentację- – dom można oglądać wyłącznie w soboty po uprzednim ustaleniu terminu i godziny spotkania.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre