Sprzedaż
328864
Uściąż
(gm. Karczmiska)
275 000 zł

Masz już dość gwaru miasta? Potrzebujesz ciszy i spokoju? Chcesz mieszkać w uroczej, zielonej i ciekawej okolicy? Sprawdź tą ofertę.

Przedstawiam Państwu piękną działkę budowlaną w okolicach Kazimierza Dolnego (do Rynku zaledwie 4 km) oraz Puław (16km). 
Oferta składa się z dwóch działek (132,133) w miejscowości Uściąż. Działki o łącznej powierzchni 3900 m2, z wyraźną częścią mieszkaniową oraz sadowniczą/leśną/rekreacyjną. 

Działka z bezpośrednim dostępem do drogi. Część budowlana ogrodzona siatką. W rogu działki stoi drewniany spichlerz. 

Ogromnym autem jest gotowy projekt drewnianego domu z bali  o powierzchni 108 m2 oraz z możliwością adaptacji całej powierzchni poddasza. Fundamenty już są, dzięki temu zaoszczędzasz mnóstwo czasu i energii na zdobycie niezbędnych dokumentów, pozwoleń czy doprowadzenia wszystkich mediów. 

Zastanawiasz się co możesz tu robić ? Możliwość jest naprawdę wiele. Znajdziesz tu loty widokowe, parki linowe, wyciągi narciarskie czy liczne atrakcje organizowane nad Wisłą.
W pobliskim Kazimierzu znajdziesz wszystko co niezbędne do życia- żłobki, przedszkola, szkoły, punkty handlowe i usługowe.
Jeśli to nie zaspokoi Twoich potrzeb Puławy są zaledwie 16 km.

Możliwość dokupienia sąsiedniej działki o powierzchni 1900m2

Serdecznie zapraszam do kontaktu,

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre