Sprzedaż
328802
ul. Psa Cywila
Sułkowice
(gm. Chynów)
169 000 zł

Oferowana do sprzedaży działka jest położona w cichej i spokojnej wsi Sułkowice, słynącej ze szkoły tresury psów policyjnych (tu szkolono m.in. filmowego psa Cywila). Dzięki takiemu sąsiedztwu jest to jedna z najbezpieczniejszych wsi w Polsce 🙂

Powierzchnia działki to 2000 m2, o regularnym obrysie. Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem m.in. pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oraz rekreacyjną lub handlową. Na działkę jest doprowadzona woda a w drodze są pozostałe media. Dojazd do nieruchomości jest drogą asfaltową. Nieopodal (650 m) znajduje się stacja PKP Sułkowice a w odległości 1,5 km przebiega droga krajowa 50 łącząca Grójec z Górą Kalwarii a tym samym Warszawą.

W Sułkowicach znajduje się także szkoła podstawowa, Lewiatan, plac Dookoła jest zabudowa jednorodzinna. Jest to doskonałe miejsce do mieszkania i wypoczynku.

Zapraszam do kontaktu.

Sułkowice – wieś w Polsce położona w województwie mazowieckim, w powiecie grójeckim, w gminie Chynów, 30 km na południe od Warszawy, przy drodze krajowej nr 50 oraz przy linii kolejowej Warszawa-Radom-Kielce-Kraków. (źródło:Wikipedia)

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre