Sprzedaż
328644
ul. Łowicka
Warszawa Mokotów Górny
(gm. Mokotów)
864 000 zł

GÓRNY MOKOTÓW

KAMERALNA KAMIENICA

IDEALNIE CICHE WŚRÓD ZIELENI

2-pokojowe mieszkanie na Starym Mokotowie. Kameralna, przedwojenna kamienica z historią. Świetnie utrzymana i zadbana. Wysoka, odnowiona, jasna i czysta klatka schodowa. Do budynku, przylega zadbany teren zielony ze starymi, pięknymi drzewami, który razem z sąsiadującymi ogrodami dwóch innych niewielkich budynków tworzy wspólną, zieloną przestrzeń dostępną wyłącznie dla mieszkańców nieruchomości.

Klimat Starego Mokotowa, idealnie ciche z oknami wychodzącymi na korony drzew i ogrody ul. Łowickiej i ulicy Kieleckiej.

ROZKŁAD:

Powierzchnia 64m2 jest funkcjonalnie i praktycznie podzielona na pomieszczenia dużego, przestronnego salonu, doświetlonego dwoma oknami oraz przylegającej do niego, praktycznej, w pełni wyposażonej kuchni z dużym pięknym oknem. Z salonu dwuskrzydłowe drzwi prowadzą do dużej sypialni z trzyskrzydłowym oknem. Układ pokoju umożliwia jej funkcjonalny podział na część sypialni i na część z przestrzenią np. do pracy. Rozkład pomieszczeń uzupełnia duża, praktyczna garderoba, która wraz z szafą wnękową w przedpokoju powoduje, że w pokojach nie będzie konieczności ustawiania dodatkowych szaf oraz piękna łazienka i wygodny przedpokój z miejscem na wieszaki, szafki.

INFORMACJE PODSTAWOWE:

Mieszkanie bardzo zadbane, gotowe do wprowadzenia, wykończone naturalnymi materiałami w tym prawdziwym drewnem. Naturalny, piękny, dębowy parkiet ułożony z dużych desek został wyczyszczony i zakonserwowany olejem naturalnym na kilka najbliższych lat. Podłoga w salonie i sypialni dodatkowo izolowana dźwiękowo. Salon z kuchnią ma powierzchnię ok. 26 m2, sypialnia 23 m2, garderoba 4 m2, łazienka 4 m2.

INFORMACJE DODATKOWE:

Bardzo dobre miejsce w Centrum Starego Mokotowa, w najbliższej okolicy wydziały Politechniki Warszawskiej, SGH, licea i gimnazja, szkoły podstawowe i przedszkola, ogródki jordanowskie i place zabaw. Pole Mokotowskie 3 min, restauracje, kino „Iluzjon”, „Teatr Nowy”, kluby fitness i sklepy. Wokoło niska zabudowa. Cicho i bezpiecznie. Idealne miejsce dla osób posiadających zwierzęta, osób aktywnych fizycznie spędzających czas na świeżym powietrzu.
Do mieszkania przynależy piwnica.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre