Sprzedaż
328588
ul. św. Wincentego
Warszawa Targówek
(gm. Targówek)
795 000 zł

Na sprzedaż oferujemy Państwu 5 pokojowe mieszkanie o powierzchni 97,9 m² (obmiar po podłodze to około 120 m²) znajdujące się na Targówku przy ul. Św. Wincentego.

Doskonale skomunikowane w bliskości stacji Metra Targówek Mieszkaniowy (9 min. pieszo), również liczne przystanki autobusowe w zasięgu domu jak i przy Rondzie Żaba.
Osiedle otoczone jest enklawą zielni z ponad 50 letnim drzewostanem w parku im. Stefana Wiecheckiego Wiecha i znajduje się w sąsiedztwie teatru Rampa.

Mieszkanie położone jest na ostatnim 10 piętrze budynku z 1988 r., winda dojeżdża do 9 piętra. Budynek należy do „Osiedla Targówek” i jest w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej RSM Praga.

Wejście zabezpieczone domofonem, budynek monitorowany.

Cechą charakterystyczną i wyróżniającą to mieszkanie to wysokie sufity od strony południowej dochodzące do 3,6 m z dwoma rzędami okien w 2 sypialniach i salonie.
Okna ładnie doświetlają przestrzeń. Sufity w części pokoi są pod skosem, w najniższym swym punkcie głównie w korytarzu, kuchni i 2 łazienkach zmniejszają się do wysokości 2,15 cm.
Mieszkanie czterostronne wychodzące głównie na południe.

Rozkład jest następujący:

– duży salon o powierzchni 35 m² z klimatyzacją, dwoma rzędami okien od strony południowej z panoramą Warszawy – widok na centrum biznesowe i drapacze chmur po lewej stronie Wisły.
– 4 sypialnie: pokój 10 m² z oknem na stronę wschodnią; pokój 11 m² z wyjściem na 8 m² loggię od strony południowej, pokój 15 m² również z wyjściem na loggię, z dwoma rzędami okien, spadzistym sufitem (wysokość 3,40 przy oknach do 2,10 przy wejściu), pokój 11 m² z dwoma rzędami okien (wysokość od 3,40 do 2,10 przy wejściu)
– oddzielna kuchnia (ok 11 m²) z oknem, z zabudową po obu stronach, stołem, kuchnią gazową, zmywarką, lodówką. Do kuchni można wejść zarówno z salonu jak i z łączącego wszystkie pomieszczenia korytarza
– 2 łazienki (jedna z prysznicem, druga z wanną)
– pomieszczenie garderoby z małym oknem, 6 m²
– korytarz z szafą garderobianą.

Do mieszkania wchodzimy z korytarza na klatce z którego jest wejście tylko do 2 lokali. Jest on zamykany z zewnątrz i służy do wyłącznego użytku właścicieli obu mieszkań. Z korytarza jest także wejście do dodatkowego pomieszczenia – składzika również dzielonego między dwa mieszkania. Są to dodatkowe powierzchnie nie wliczone w metraż ani czynsz.

Mieszkanie jest przytulne, rozkładowe i przestronne. Wymaga jednak częściowego remontu. Swój ostatni duży remont przeszło w roku 2000. Parę miesięcy temu nowocześnie odnowiono największą z sypialni.
W części pomieszczeń klepka, w części panele, zaś w salonie deska.
Ogrzewanie miejskie, ciepła woda – wodociąg, płyta gazowa w kuchni.

Do mieszkania przynależy piwnica – 5 m² jak również dostępne jest jedno miejsce parkingowe na ogrodzonym terenie przy budynku, płatne ok 100 zł/mies. do Spółdzielni.

Koszty utrzymania mieszkania wynoszą około 1000 zł miesięcznie.

Stan prawny: mieszkanie spółdzielcze własnościowe, możliwość założenia KW, możliwość zakupu z kredytu, w 2020 Spółdzielnia otrzymała zaświadczenie potwierdzające przekształcenie prawa użytkowania wieczystego w prawo własności gruntu pod budynkiem.

W planie finansowym Spółdzielni jest na ten rok rozpisany kompleksowy remont klatki schodowej oraz ogrodzenie terenu zielonego.

Serdecznie zapraszam do umówienia spotkania i obejrzenia mieszkania.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre