Sprzedaż
328549
ul. Taśmowa
Warszawa Mokotów
(gm. Mokotów)
1 520 000 zł

:: Krótko:
Mokotów, Zupełnie nowy Apartament około 95m2 , 4 pokoje, kuchnia z jadalnią, 2 pełne łazienki, 2 miejsce garażowe. Wysoki standard wykończenia, kupujący nie płaci PCC.

:: Dla kogo?
Dla rodziny z dziećmi. Dla szukających kompromisu między bliskością miasta, w pobliżu Galeria Mokotów, Pola Mokotowskie.

:: Atuty?
Apartament około 95m2 z 3 balkonami. Funkcjonalny rozkład. Otwarty widok z salonu na wewnętrzne patio i na osiedle. Bardzo wysoki standard wykończenia. Nowoczesne wnętrze, dębowy parkiety ułożony w jodełkę. Wysokość 2,90. Drewniane drzwi na zamówienie, nie standardowa wysokość. Zabudowa stolarska w kuchni i w łazienkach na zamówienie według projektu. 3 pełnowymiarowe sypialnie i dwie pełne łazienki jedna z wanną a druga z prysznicem. Apartament gotowy do zamieszkania od zaraz.

:: Czy to jest to, czego szukasz?
Apartament z podziałem na strefy – dzienną oraz prywatną. Część dzienna tworzy przestronny słoneczny salon. Kuchnia nowoczesna, wyposażona w wysokiej jakości sprzęt AGD z jadalnią. Dodatkowo w hallu wejściowym, znajduje się szafa dla gości i łazienka z prysznicem.

Na część prywatna składają się – sypialnia master z miejscem na szafę w zabudowie, 2 sypialnie dziecięce, 2 pełne łazienki. Całość urządzona z gustem, wykończenie wysokiej jakości. W hali garażowej 2 miejsca parkingowe rodzinne, jeden samochód parkuje za drugim, ale jest możliwość samodzielnego wyjazdu z miejsca postojowego.

:: Co w okolicy?
Wszystko co potrzebne do komfortowego, codziennego życia. Z genialnym dostępem do pełnej infrastruktury. Z parkiem Pole Mokotowskie zaledwie 10 minut a Galeria Mokotów w odstępie 5 minut drogi samochodem. Metro odległości 10 minut.

:: Jak z komunikacją?
Bezproblemowo. Samochodem i komunikacją miejską. Tramwaj 2 minuty od domu, Metro 10 minut od domu. Lotnisko, centrum miasta, centrum biznesowe na Mokotowie – wszystko w zasięgu 5 – 10 minut.

:: Podsumowanie
Apartament dla rodziny. 95m2. Salon, jadalnia, kuchnia, 3 sypialnie, 2 łazienki pełne z prysznicem i wanną.
W hali garażowej 2 miejsca postojowe dodatkowo płatne 60 000PLN. Kupujący nie płaci PCC.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre