Wynajem
328372
ul. Podbiałowa
Poznań Radojewo
(gm. Poznań-Stare Miasto)
1 920 zł

To już ostatni lokal na wynajem w nowo powstałym kameralnym kompleksie biurowym, znajdujący się w północnej części Poznania, w spokojnej, pełnej zieleni okolicy. I piętro – 67 m2, w tym zaplecze socjalne. Idealne miejsce na siedzibę firmy, biuro lub gabinety. Przed budynkiem parking, blisko również przystanek autobusowy.

Na jasny i przestronny lokal składają się:
– 2 pomieszczenia (20,5 i 15,5 m2)
– kuchnia (8 m2) wyposażona w szafki i lodówkę
– łazienka z wydzieloną toaletą (4,5 m2) i piecem gazowym ogrzewającym lokal
– korytarz (13,5 m2).

Istnieje możliwość przearanżowania wnętrza – podzielenia większego pomieszczenia na dwa mniejsze, a także zamontowania w każdym z pomieszczeń umywalki, a tym samym spełnienia wymogów sanitarnych potrzebnych do prowadzenia gabinetów.

Właściciel kompleksu jest w stanie, w razie potrzeby, zapewnić również miejsca paletowe.

Kameralny kompleks biurowy położony jest na poznańskim Radojewie przy ul. Podbiałowej 11, na terenie prywatnym zamykanym bramą. Pozwala to na prowadzenie działalności w zacisznym, dyskretnym miejscu.

Przed budynkiem gwarantowane miejsca postojowe dla najemcy. Przy wejściu zainstalowany domofon z kamerką. W każdym z pomieszczeń gniazdka internetowe. Lokal przystosowany także do podłączenia systemu alarmowego.

Miesięczne opłaty to czynszu najmu – 1920 zł (netto) oraz rachunki za prąd, wodę i gaz według wskazań liczników, a także za wywóz szamba i utrzymanie wspólnego terenu wokół budynku. Przy podpisaniu umowy kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu.

Z kompleksu 50 m do sklepu spożywczego.

Do przystanku autobusowego (4 linie autobusowe) – 150 m. Stąd w ok. 15 minut można dojechać do węzła przesiadkowego Poznańskiego Szybkiego Tramwaju „Pestki” (Szymanowskiego), którym w 10 minut dociera się do centrum miasta, a w 14 minut do dworca Poznań Główny.

Samochodem 12 km do centrum miasta, a 13 km do S11 (węzeł Poznań Północ) – zachodniej obwodnicy Poznania.

Zapraszam na prezentację lokalu!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre