Sprzedaż
328344
ul. Piękna
Katowice
(gm. Katowice)
314 500 zł

Pełne pozytywnej energii, jasne 3-pokojowe mieszkanie przy Parku Kościuszki. Nadaje się doskonale dla rodziny 2+1 lub dla osób ceniących wygodę, chcących pracować z domu i mieć zawsze blisko do parku oraz do centrum.

Ulica Piękna zlokalizowana jest przy rozpoznawalnym budynku COIG przy ul. Mikołowskiej w Katowicach. Tam z tyłu właśnie na 4 piętrze czeka energetyczne mieszkanie o przytulnym układzie.

To piękne mieszkanie na Pięknej znajduje się w bloku po termomodernizacji, zarządzanym przez Spółdzielnię Mieszkaniową Górnik. Budynek dosłownie graniczy z Parkiem Kościuszki, dzięki czemu zyskuje się kojący widok z balkonu, który rozpościera się na piękny starodrzew. Okna posiadają wystawę na stronę wschodnią oraz zachodnią. Ustawny układ nieruchomości zapewnia dobrą funkcjonalność w każdym z pomieszczeń, a przytulna aranżacja wnętrza dopełnia całości. Meble widoczne na zdjęciach są w cenie mieszkania, jedynie te z pokoju dziecięcego zostaną zabrane. W sypialni aktualnie znajduje się suszarka bębnowa. To urządzenie nie wymaga podpięcia do instalacji wodnej i znajduje się tam tymczasowo.

Można śmiało powiedzieć, że mieszkanie nadaje się do wejścia i nie wymaga nakładów finansowych by komfortowo i wygodnie mieszkać. Zarówno kuchnia jak i łazienka są zadbane, a remont przeszły kilka lat temu. Podczas remontu wymieniona została częściowo instalacja elektryczna w całym mieszkaniu.

Ponadto mieszkanie posiada:
– Balkon typu loggia
– Kuchnię z oknem
– Centralne ogrzewanie miejskie z podzielnikami
– Piec gazowy podgrzewający wodę
– Przynależną komórkę w piwnicy
– Garaż w cenie!

Mieszkanie jest tanie w utrzymaniu.
Opłaty miesięczne to 568 zł z zaliczkami na centralne ogrzewanie, wodę i opłatami za wywóz śmieci dla 4 osób.

W najbliższej okolicy znajdują się:
– Park Kościuszki, a w nim: siłownia, plac zabaw, oczka wodne, mini zoo
– AWF
– Sklepy typu Lidl, Kaufland, Żabka
– Sklep OBI
– Szkoły
– Przychodnie specjalistyczne i POZ, apteka
– Restauracje 50 m
– Przystanek autobusowy 100 m

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre