Sprzedaż
328201
ul. Romańska
Warszawa Wola Koło
(gm. Wola)
1 065 000 zł

Jeśli szukasz cichego oraz praktycznego mieszkania dla rodziny, z bliskością parku, centrum handlowego i stacji metra, ta oferta może być dla Ciebie!

Oferuję Państwu przestronne oraz ciche mieszkanie, które znajduje się na 2 piętrze inwestycji oddanej do użytku w 2007 roku. Nieruchomość jest położona przy ulicy Romańskiej 1 na warszawskim Kole w dzielnicy Wola.

Aspekty formalne
Mieszkanie jest spółdzielczo-własnościowe, z założoną Księgą Wieczystą. Grunty pod nieruchomością są uregulowane, we własności. Koszt miesięczny czynszu administracyjnego(wraz z miejscem parkingowym w garażu podziemnym)wynosi 1140  zł.

Mieszkanie
Na powierzchnię mieszkania o łącznej wielkości 76,38m2 składają się:
– salon – 19,5m2,
– sypialnia 1 – 10,4m2,
– sypialnia 2 – 9,7m2,
– sypialnia 3 – 7,4m2,
– kuchnia – 8,2m2,
– łazienka – 4,5m2,
– WC – 1,35m2,
– hol – 15,33m2.
Dodatkowo:
– balkon – 8,12m2.

Bardzo dużą zaletę mieszkania stanowi wysokiej jakości wyciszenie wnętrza.
Centralną część mieszkania stanowi przestrzenny salon z bardzo słoneczną, południowo-zachodnią ekspozycją. Mieszkanie jest bardzo praktyczne ze względu na 5 szaf wnękowych, które posiada. Jest przez to jest bardzo pojemne i użytkowe. 

Aktualny stan mieszkania widoczny jest na zdjęciach, wyposażenie do uzgodnienia.

Jest możliwość dokupienia obszernego i łatwo dostępnego miejsca w garażu podziemnym, które dodatkowo kosztuje 35 tysięcy złotych.

Budynek
Budynek jest w podwyższonym standardzie wyciszenia. Oddany w 2007 roku. Całe osiedle, do którego należy budynek, stanowi teren zamknięty, z ochroną, monitoringiem oraz szlabanem do wjazdu. Do komfortu użytkowania przyczynia się wysoka jakość wykończenia powierzchni wspólnych, dbale pielęgnowana zieleń na patio, cichobieżna winda oraz wózkownia/rowerownia, która jest dostępna dla mieszkańców.

Okolica
Okolica jest niezwykle cicha, położona daleko od głównych ulic, znakomicie położone pod względem punktów gastronomicznych, sklepów spożywczych oraz wielu innych lokali usługowych. W bliskiej odległości znajduje się szkoła podstawowa, przedszkole, Stacja Metra M2 Księcia Janusza, centrum handlowe Wola Park, Park Moczydło, Park im. Księcia Janusza, a w dalszej również Lasek na Kole oraz Park Szymańskiego.

W najbliższym sąsiedztwie:
– przedszkole – 50m,
– szkoła podstawowa – 100m,
– Żabka – 150m,
Wola Park – 350m,
– sklep Auchan – 400m,
– stacja paliw BP – 400m,
Stacja Metra M2 Księcia Janusza – 500m
Park Moczydło – 750m.

Komunikacja
Nieruchomość znajduje się w odległości 500 metrów od Stacji Metra M2, a także przystanków autobusowych KSIĘCIA JANUSZA, skąd autobusy łącznie dziesięciu(!) linii mogą nas zabrać zarówno w kierunku Śródmieścia, jak i Bemowa. W odległości 600 metrów znajduje się przystanek tramwajowy KOŁO, gdzie do dyspozycji będą Państwo mieli tramwaje linii 20, 23, 24 i 26.

Dla zmotoryzowanych:
– 6km do ścisłego Centrum Warszawy,
– 1km do drogi krajowej nr 7,
– 4km do trasy S8,
– łatwy dostęp do autostrady A2 oraz trasy S2.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

Serdecznie zapraszam do kontaktu.
Jestem do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre