Sprzedaż
328182
ul. Ruska
Wrocław Stare Miasto
(gm. Wrocław-Stare Miasto)
730 000 zł

Szukasz przestronnego mieszkania w samym centrum miasta? Chciałbyś żyć w przepięknej zabytkowej części Wrocławia? Cenisz sobie cisze i spokój, ale nie chcesz rezygnować z możliwości jakie daje wielkie miasto? Właśnie trafiłeś na ofertę idealną!

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, położone 200 m. od wrocławskiego rynku, przy ulicy Ruskiej.

Nieruchomość

Mieszkanie składa się z 3 pokoi – słonecznego salonu, oddzielnej kuchni, 2 sypialni, garderoby, łazienki z wanną oraz toalety.
Salon jest bardzo słoneczny (ekspozycja południowa), a z okien rozchodzi się widok na podwórko oraz cudowne zabytkowe kamienice.
Okna obu sypialni wychodzą na tę samą stronę co sprawia, że mieszkanie jest nadzwyczaj ciche. Istnieje możliwość przearanżowania jednej z sypialni na gabinet lub pokój dziecięcy.
Mieszkanie jest więc idealne dla pary lub rodziny z dzieckiem.
Kuchnia jest w pełni umeblowana i wyposażona we wszystkie niezbędne sprzęty. W kuchni znajduje się świetlik zapewniający obieg powietrza podczas gotowania.
W mieszkaniu znajdziemy również pojemna garderoba z dużą szafą, która zapewnia miejsce do przechowywania.

Wysokość czynszu przy 2 osobach wynosi 769 zł.

Budynek

Mieszkanie mieści się na 3 piętrze mieszkalnym (4 kondygnacji) 4 piętrowego budynku z przełomu XIX i XX wieku. W budynku doprowadzone są wszystkie media miejskie.
Do użytku lokatorów wydzielona jest osobna, zamknięta część strychu.
Pod budynkiem ogólnodostępny parking dla mieszkańców, a także możliwość wynajęcia miejsca parkingowego na pobliskich parkingach strzeżonych.

Lokalizacja

Mieszkanie jest położone w najstarszej, lewobrzeżnej części Wrocławia, wywodzącej się z trzynastowiecznego miasta lokacyjnego. Znajduje się około 100 m. od Placu Solnego i około 200 m. od wrocławskiego Rynku, przy ulicy Ruskiej. W sąsiedztwie znajdziemy wiele kawiarnii i restauracji, ale także galerie handlowe (np. Galeria Dominikańska, Renoma) czy lokalne sklepiki. W pobliżu znajduje się również gmach główny Uniwersytetu Wrocławskiego wraz z kilkoma wydziałami.
Około 50 m. od mieszkania usytuowane są duże węzły komunikacyjne (tramwajowe oraz autobusowe), które umożliwiają dostanie się do każdej części miasta.
Plusem jest również bliskość terenów rekreacyjnych oraz rzeki.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre