Wynajem
328158
pl. Wolności
Głowno
(gm. Głowno)
5 000 zł

Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni ok. 130 m2 z przeznaczeniem pod działalność biurową, handlową, usługową lub gastronomiczną. Położony w ścisłym centrum Głowna przy Placu Wolności.
Prestiżowa lokalizacja ze względu na centrum miasta, w pobliżu znajdują się liczne sklepy, apteki, banki, restauracje, punkty usługowe oraz Urząd Miasta i Kancelaria Notarialna. Jest to idealne miejsce do prowadzenia biznesu.

Lokal znajduje się w budynku z 2000 r. na parterze, położony jest bezpośrednio przy ulicy, przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych. Do lokalu prowadzą 4 wejścia, 3 od frontu oraz jedno z tyłu budynku. Droga dojazdowa asfaltowa. Tuż pod lokalem oraz wokół Placu Wolności znajdują się liczne miejsca parkingowe. Lokal składa się z 10 pomieszczeń: m.in. pomieszczenie główne, biurowe, magazynowe, pomieszczenie socjalne, WC z umywalką i łazienka z prysznicem. Wysokość pomieszczeń wynosi ok. 3 m.
Lokal w latach 2003-2019 wynajmowany był pod aptekę, w związku z tym spełnia wszystkie normy do prowadzenia takiej działalności gospodarczej.
W lokalu mogą pozostać wszystkie meble znajdujące się na zdjęciach.

MEDIA / UDOGODNIENIA:
– prąd
– siła
– woda miejska
– kanalizacja miejska
– ciepła woda (lokalna – centralne ogrzewanie)
– CO lokalne (centralne ogrzewanie – piec na ekogroszek i olejowy)
– klimatyzacja (w pomieszczeniu głównym)
– telefon
– alarm

INFORMACJE DODATKOWE:
– Kaucja – dwumiesięczny czynsz najmu.
– Do podanej kwoty należy doliczyć jeszcze koszty zużycia prądu i wody – według stanu licznika, ogrzewanie w cenie.
– Wartość oferty wyrażona jest w cenie brutto, zawiera w sobie podatek VAT.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre