Wynajem
328112
ul. Sianowska
Poznań Smochowice
(gm. Poznań-Jeżyce)
350 zł

Nowoczesny, klimatyzowany budynek od lat kojarzony z branżą medyczną. To tu na lekarza dowolnej specjalizacji lub fachowca z branży okołomedycznej czekają jasne, idealnie odświeżone i gustownie wykończone gabinety z możliwością wynajmu na dni. Tuż obok obszerny, bezpłatny parking. Świetny dojazd z centrum samochodem i autobusem.

Na dwóch kondygnacjach budynku w Poznaniu Smochowicach, w którym znajdują się oferowane na wynajem gabinety, mieści się ich w sumie 7. Na parterze działa natomiast apteka.

Najemcy oraz pacjenci mogą korzystać z przestronnej, wygodnej poczekalni, łazienek umieszczonych na każdym z pięter oraz z pomieszczenia socjalnego.

Na I piętrze do dyspozycji gabinet o powierzchni 14 m2, wolny od wtorku do soboty. Znajduje się w nim biurko, kozetka i umywalka.

Na II piętrze 12-metrowy gabinet, wolny w poniedziałki, środy i piątki. Wyposażony w biurko, szafki, kozetkę i kącik z umywalką. Dodatkowo gabinet ma balkon.

Miesięczny koszt najmu gabinetu na I piętrze to 350 zł netto (na II piętrze – 390 zł), przy wykorzystaniu gabinetu przez jeden dzień w tygodniu. Czynsz najmu zawiera wszystkie opłaty eksploatacyjne, a najemca zobowiązany jest jedynie do usuwania we własnym zakresie odpadów medycznych.

Istnieje także możliwość wynajęcia gabinetów na II piętrze o powierzchni 23 i 30 m2, albo nawet całego piętra.

Budynek usytuowany jest w bliskości skrzyżowania ul. Sianowskiej z ul. Słupską, w okolicy o sporym nasileniu ruchu. Łatwo też do niego dojechać komunikacją miejską (tuż obok przystanek autobusowy)- niecałe 15 minut z tramwajowo-autobusowego węzła komunikacyjnego Ogrody.

Zapraszam na prezentację!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre