Sprzedaż
328101
ul. Bohaterów Monte Cassino
Sopot Dolny
(gm. Sopot)
2 450 000 zł

Niepowtarzalny apartament w sercu Sopotu.

LOKALIZACJA:
Przestronny apartament zlokalizowany jest w sercu Sopotu, wśród pięknych domów z XIX i początków XX wieku, przy ulicy Bohaterów Monte Cassino. Popularny „Monciak” jest reprezentacyjną ulicą w Sopocie, w całości wyłączoną z ruchu samochodowego.
Znajdują się tu liczne restauracje, kawiarnie oraz kluby. Obok Drogi Królewskiej w Gdańsku i Skweru Kościuszki w Gdyni, najtłumniej odwiedzane przez turystów miejsce w Trójmieście.

INFORMACJE O NIERUCHOMOŚCI:
Trzypokojowy apartament znajduje się na 2 piętrze, dwupiętrowej kamienicy z 1905 roku. Składa się z oddzielnej kuchni, 2 sypialni, przedpokoju i łazienki. Mieszkanie idealne pod wynajem krótkoterminowy oraz pod dzialalność gospodarczą typu gabinet medycyny estetycznej. Ponad 3 metry wysokości oraz duże, drewniane okna, sprawiają, że mieszkanie jest dobrze doświetlone.

STANDARD:

Mieszkanie wykończone w bardzo wysokim standardzie.
Meble kuchenne zostały wykonane na indywidualne zamówienie w Niemczech przez jedną z najlepszych producentów kuchni na świecie firmę ‚BULTHAUP’. Kuchnia wyposażona jest w najwyższej jakości sprzęt AGD firmy: GAGGENAU, GENERAL ELECTRIC i GUTMANN. Kuchnia poza: mikrofalówką, lodówką z kostkarką, zmywarką do naczyń, piekarnika, płyty elektrycznej i okapu posiada również wbudowaną frytkownicę i „Lava-grill”.
Łazienka oraz kuchnia ma wbudowany w suficie głośniki z modułem Bluetooth.
W salonie znajduje się kominek i gotowa instalacja pod drugi.

Remont kamienicy odbędzie się jeszcze w 2021 roku.

Istnieje możliwość parkowania na terenie przynależnym do budynku.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre