Sprzedaż
327957
ul. Różana
Sokolniki-Las
(gm. Ozorków)
470 000 zł

Funkcjonalny dom, budowany z największą starannością

Sprzedaż domu jednorodzinnego całorocznego o powierzchni: użytkowej 63,55m2, całkowitej 101,65m2 (z tarasem o powierzchni 26m2 i wiatą garażową), znajdującego się w miejscowości Sokolniki- Las (gm. Ozorków).
Budynek wolnostojący, parterowy, z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony, do wykończenia.
Od strony wschodniej drewniana wiata garażowa przyścienna w konstrukcji prostej- ocieplenie styropianem.
Na terenie działki garaż wolnostojący o wymiarach 3x5m. Garaż zostanie polakierowany lazurem.

Działka ogrodzona, w kształcie prostokąta, o powierzchni 1033m2 i przybliżonych wymiarach: front ok. 22m, długość ok. 47m. Ogrodzenie od strony wschodniej, południowej i zachodniej- panelowe na podmurówce ułożonej z elementów betonowych, od strony północnej – siatka. Brama wjazdowa, furtka.
Działka położona jest na obszarze oznaczonym w MPZP gminy Ozorków symbolem 75MN.

UKŁAD FUNKCJONALNY:
Parter domu o łącznej powierzchni: użytkowej 40,16m2, całkowitej 53,65m2.
Wejście główne od strony północnej do wydzielonego przedpokoju (pow. 3,62m2), w którym znajduje się dużo miejsca na szafę w zabudowie, na wprost wejście do przestronnego salonu typu open space (pow. 32,75m2) z aneksem kuchennym, i jadalnią, na lewo wejście do łazienki (pow. 3,79m2), na wprost miejsce przeznaczone pod projektowane schody na poddasze użytkowe. Salon z narożnym wkładem kominkowym firmy Kratki. Z salonu wyjście na duży, projektowany taras (obecnie położona konstrukcja nośna), umiejscowiony od strony południowej.
Wyeksponowanym elementem dekoracyjnym jest cegła – cała ściana południowa wykończona jest płytkami ceglanymi od parteru po hall na poddaszu. W salonie strop drewniany- drewno ociepla pomieszczenie i doskonale komponuje się z cegłą.
Wysokość pomieszczeń- 2,50m, aktualnie wysokość bez wykończenia podłogi 2,80m.

Poddasze użytkowe o łącznej powierzchni: użytkowej 23,39m2, całkowitej 48m2.
Poddasze w pełnym rozkładzie, od strony zachodniej dwie sypialnie (płn-zach pow.6,21m2, płd-zach pow.7,13m2), od strony północnej garderoba (pow. 0,99m2), od strony wschodniej łazienka z WC z oknem dachowym (pow. 5,18m2), korytarz (pow. 3,28m2).

Okna PCV 3 szybowe firmy Aluplast, okna dachowe drewniane firmy Velux.
W łazienkach stelaże podtynkowe do WC firmy Grohe – do odwieszanej miski ustępowej.
Ciepła wodaz bojlera elektrycznego (2 bojlery: na parterze oraz na poddaszu).
Ogrzewanie kominkowe + możliwość założenia fotowoltaiki.
W obliczeniach konstrukcyjnych uwzględniono dodatkowe obciążenie – możliwość zainstalowania paneli fotowoltaicznych (duża połać dachowa od strony południowej).

Podstawowy materiał budowlany: bloczki gazobetonowe gr. 24cm. Ściany zewnętrzne ocieplone styropianem 15 cm i wykończone tynkiem. Ściany wewnętrzne: z płyt gipsowo-kartonowych gr. 1,25cm z wypełnieniem wełną mineralną gr. min. 8cm. Dach: dwuspadowy o kącie pochylenia połaci 45◦, o konstrukcji drewnianej krokwiowo-jętkowej, pokryty wysokiej jakości – bardzo odporną na zarysowania oraz wpływ promieniowania słonecznego- blachodachówką firmy Ruukki Hyygge w prostej i eleganckiej formie doskonale wpisującą się w nowoczesne trendy architektoniczne. Wypełnienie wełną mineralną.

Izolacje termiczne:
– przeciwwilgociowe poziome
– podłoga na gruncie posiada 10cm warstwę izolacji ze styropianu
-ściany fundamentowe zewnętrzne- 10cm warstwa izolacji ze styropianu
-ściany zewnętrzne części nadziemnej- 15cm warstwa izolacji ze styropianu
(-izolacja przeciwwilgociowa pod ściany fundamentowe)
Termoizolacja poddasza: pas wełny mineralnej gr. 15cm ułożonej między krokwiami i jętkami, pas wełny mineralnej gr. 5cm ułożonej w stelażu sufitu podwieszanego mocowanego do krokwi i jętek.

Media: prąd, woda– gminna sieć wodociągowa, kanalizacja lokalna- szambo dwukomorowe 9m3, ogrzewanie – kominkowe, lub za pomocą grzejników elektrycznych, C.W. – bojler, gazu brak

Dojazd: asfalt, ostatnie ok. 90m droga utwardzona.

Otoczenie: domy jednorodzinne, działki rekreacyjne. Cisza, spokój, śpiew ptaków, bliskość natury. Odległość od Zgierza ok. 12km, centrum Łodzi ok. 24km. Dom znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji, z dala od intensywnego ruchu, w sąsiedztwie dużego kompleksu leśno-rekreacyjnego. Nieruchomość położona blisko terenów idealnych na wycieczki rowerowe a także piesze dla dzieci i dorosłych.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre