1 785 000 zł

Atrakcyjny, elegancki dom jednorodzinny w stylu śródziemnomorskim położony w Dąbrowie Chotomowskiej w terenie rezydencjonalnym wśród działek i zabudowań o podobnym charakterze.
W niedalekim sąsiedztwie Zalewu Zegrzyńskiego ok 15 km, w otoczeniu lasów. Dom dwukondygnacyjny, bez podpiwniczenia. Położony w zadbanym i wypielęgnowanym ogrodzie z wyjątkowymi odmianami drzew, krzewów i kwiatów. Liczne altanki z pnącymi różami oraz tajemnicze kąciki z włoska scenerią z dzikimi winoroślami i krzewami winogron. Całość ogrodu uzbrojona w systemem nawadniający sterowany automatycznie. Dodatkową atrakcją ogrodu jest naturalny staw – basen kąpielowy z naturalną strefą oczyszczania oraz wodospadem z kamienia z
dolomit , piękna plaża porośnięta egzotycznymi trawami morskimi oraz rożnymi odmianami lawend. Lokalizacja cicha i spokojna. Blisko szkoły, przedszkola, żłobki, sklepy, stacja
benzynowa, kawiarnie itp. Bardzo dobry dojazd do Warszawy ulicą Modlińską. Blisko linia kolejowa PKP, dająca super szybkie połączenie z dworcem Warszawa Gdańska (metro).
Pociągiem podróż do metra zajmuje niecałe 15 minut. W odległości ok.3 km większa miejscowość Legionowo.
Dom zaprojektowany i wybudowany dla siebie, według indywidualnego projektu. Każda kondygnacja jest rozwiązana funkcjonalnie i ergonomicznie.
PARTER: wiatrołap 5m2, z garderobą 2,5m2. Łazienka z prysznicem 3.5m2, Kotłownia, pralnia 7,4m2. Salon 35m2 z kamiennym kominkiem, połączony z kuchnią12m2. Przy kuchni spiżarnia 3 m2. Z salonu wyjście na zadaszoną część tarasu i do ogrodu z pięknym stawem kąpielowym. Dodatkowo na parterze pokój – gabinet (lub gościnny) o pow. 16 m2. Na podłodze terakota. Na parterze
ponadto znajduje się pomieszczenie spa z wanną i jaccuzi oraz zabytkową kozą . Podgrzewana podłoga, ściany z kamienia dolomit. Rozsuwane drzwi z widokiem na malowniczy ogród i basen.
PIĘTRO: 2 sypialnie: 22m2 i 23m2 z balkonem 25 m2., garderobą 9,5m2 oraz pokojem kąpielowym 12 m2. Druga łazienka o powierzchni 7,5m2 dostępna z korytarza o pow. 12m2.. wszędzie podłogi podgrzewane.
Od strony północnej jest wiata która może posłużyć np. do postawienia samochodu by chronić go przed warunkami atmosferycznymi. Jest również drewutnia ze śmietnikiem.
Na zewnątrz od frontu kostka brukowa na ścieżkach i podjeździe do garażu (25 m2).
Całość zadbana, ogród wypielęgnowany.
Termin zamieszkania do ustalenia.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre