Wynajem
327553
ul. gen. Ludomiła Rayskiego
Warszawa Bemowo
(gm. Bemowo)
2 200 zł

Polecam do wynajęcia mieszkanie w nowym budownictwie na zachodnich przedmieściach Warszawy (Bemowo – Chrzanów).
Lokal jest w nowym apartamentowcu w otoczeniu w pełni zabudowywanym nowymi inwestycjami deweloperskimi, w odległości około 700 metrów wjazd na obwodnicę, z której po kolejnym kilometrze dostajemy się na S8 i łącznicę autostradową, co ułatwia szybki przejazd do innych dzielnic stolicy, lotniska lub wyjazd z miasta w kierunku wschodnim lub zachodnim. Osiedle wybudowane w latach 2015-2017. Mieszkanie znajduje się w środkowej części budynku o kształcie nieco rozciągniętej litery „U”, z oknami i balkonem na obszerny wewnętrzny dziedziniec z placem zabaw dla najmłodszych, a cały teren jest oczywiście wyłączony z parkowania.
Lokal składa się z dwóch oddzielnych pokoi (z większego wyjście na balkon), osobnej, widnej kuchni, ładnej łazienki (prysznic) i przedpokoju (wielka szafa w zabudowie, w niej pralka).
Indywidualnie zaprojektowana kuchnia jest w pełni umeblowana i wyposażona w sprzęt AGD, w tym gigantyczną dwudrzwiową lodówkę oraz blat i dwa siedzenia. Zwraca uwagę wysoki standard wykończenia, szczególnie dębowe podłogi i dbałość o szczegóły.
Atrakcyjność oferty zwiększa prawo korzystania z miejsca postojowego w garażu podziemnym – płatne dodatkowo, 200 zł miesięcznie.
Mieszkanie dostępne jest w każdej chwili, zapraszam!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre