Sprzedaż
327398
ul. Armii Krajowej
Piaseczno
(gm. Piaseczno)
6 480 000 zł

Działka Piaseczno, Armii Krajowej, Okulickiego, 9002 m2, inwestycyjna, komercyjna, media, dostęp do drogi publicznej, jedyny Właściciel, ostatnia taka działka w Piasecznie w tak dobrej lokalizacji.

Przedstawiamy Państwu nieruchomość gruntową przeznaczoną do sprzedaży przez Jedynego Właściciela. Kompleks działek położony jest w Piasecznie, przy ul. Armii Krajowej, pomiędzy gruntem należącym do spółki Reynaers Aluminium Sp. z. o.o., a Volkswagen Grupa Cichy-Zasada oddział Piaseczno. Świetny punkt komunikacyjny – delta dróg 79 i 721.

Nieruchomość składa się z szeregu działek – łącznego obszaru 9002 m2. Obręb 18 w Piasecznie. Nieruchomość posiada urządzone księgi wieczyste, hipoteka jest wolna. Dostęp do drogi publicznej od ul. Armii Krajowej a od strony ul. Okulickiego poprzez ul. Elektroniczną i Opornikową. Na działce media (prąd, woda, gaz, kanalizacja).

Do nieruchomości w trybie bezprzetargowym można dołączyć należącą do Gminy Miasta Piaseczno działkę o numerze ewidencyjnym 33/16 obręb 18 w Piasecznie (droga) o powierzchni 169 m2.

Nieruchomość można wykorzystywać na cele działalności produkcyjnej, handlowej, usługowej, magazynowej. Na terenie obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, który wyłącza możliwość zabudowy mieszkaniowej i lokowania zakładów produkcyjnych o uciążliwości wpływającej na możliwość korzystania z działek sąsiadujących.

Cena za 1 m2 kompleksu działek została ustalona na kwotę 720 PLN/m2.
Cena łączna to 6.480.000 PLN

Dysponujemy wszystkimi dokumentami i informacjami dotyczącymi nieruchomości.

Załączone na zdjęciach obrysy działek mają charakter poglądowy – wymiary mogą się minimalnie różnić od rzeczywistych.

Link do kompozycji mapowej Geoportalu:
https://mapy.geoportal.gov.pl/imap/Imgp_2.html?locale=pl&gui=new&sessionID=5341219

Numery działek oraz obręb pozwalają bez problemu ustalić zainteresowanym obszar nieruchomości również na portalu s://piaseczynski.e-mapa.net/

Korzystając z powyższych linków można ustalić również MPZP dla terenu i jego treść. Dysponujemy wypisem z miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. MPZP został zatwierdzony uchwałą Rady Miejskiej w Piasecznie numer: 427/XVIII/2012 z dnia 15 lutego 2012 roku (obszar 1P-S/U – tereny produkcji, składów, magazynów oraz usług nieuciążliwych).

Zapraszam do kontaktu i na prezentację po uprzednim umówieniu odpowiedniego terminu.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre