Sprzedaż
327331
Świątki
(gm. Świątki)
290 000 zł

Na sprzedaż piękna działka rolno- budowlana o pow 1,54ha ( 154 ar = 15400 m2)- posiadająca  warunki zabudowy ( dom mieszkalny jednorodzinny + budynek gospodarczy) w sercu przepieknych, zielonych i malowniczych  Mazur 

Działka posiada dojazd drogą gminną. Media w pobliżu- prąd i woda. Kanlizacja, ścieki- przydomowa oczyszczalnia lub sieć wiejska. Działka płaska, z niewielkim spadkiem, o regularnym kształcie prostokąta. Idealnie nasłoneczniona z dobrą wystawą względem stron świata.
Bardzo dobra komunikacja: do Olsztyna ok 25km- nową drogą, dojazd to jedyne 25-30min; do Dobrego Miasta ok 12km. Do pobliskiego Jeziora Skolickiego z publiczną plażą – 7km. Piękne duże jezioro Narie i okolice Kretowin to tylko 15km.

Dodatkowe atuty to piękny widok i dobre sąsiedztwo oraz położenie na skraju wsi – w odległości 1,5 km od lasu i 3 km od malowniczej Rzeki Pasłęki będącej rezerwatem przyrody „Ostoją Bobrów”
Malowniczy teren, na którym znajduje się działka jest przepięknie położony z widokiem na okoliczne łąki, z dala od drogi.

W Świątkach znajdziesz lasy, pagórki, ciszę, spokój oraz piękne widoki. Lokalizacja idealna dla rodzin z dziećmi, ludzi ceniących bliskość natury, spacery po lesie, wędkarzy, myśliwych i nie tylko.

Działka z dużym potencjałem- możesz wybudować dom z dużą posesją, wykopać duży staw itd. Możesz ją także potraktować jako inwestycję na przyszłość. Ceny działek stale rosną. Istnieje możliwosć podziału tej dużej działki na mniejsze rolno-budowlane do sprzedaży.

ZAPRASZAM DO KONTAKTU 

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre