Sprzedaż
327282
Maradki Maradzki Chojniak
(gm. Sorkwity)
395 000 zł

Duża działka budowlana położona nieopodal ośrodka wypoczynkowego, 100 m od linii brzegowej jez. Piłakno. Jej powierzchnia oraz zadrzewienie skutecznie izolują od sąsiedztwa a widok ze wzgórza na którym będzie usytuowany przyszły budynek zapiera dech w piersiach. Niczym nie zakłócona przestrzeń daje poczucie spokoju i komfortu prywatności. Jezioro I klasy czystości objęte jest strefą ciszy. Jest to bardzo dobra lokalizacja na dom letni pozwalająca na korzystanie z plaży i sprzętu pływającego, kortów tenisowych i innych urządzeń ośrodka. Jest możliwość skorzystania z istniejącej infrastruktury i przyłączenia się do istniejących mediów.
Dojazd asfaltową drogą gminną od drogi krajowej nr 16. Do Warszawy najkrótszą droga 200 km.

Jezioro Piłakno to pięknie położony i jeden z najgłębszych na Mazurach (57 m) zbiornik polodowcowy. Powierzchnia jeziora – 260 ha, długość ok.4,2 km, maksymalna szerokość 1.1 km.
Duża przejrzystość wody znęciła płetwonurków do utworzenia tu baz szkoleniowych dla miłośników tego sportu. W jeziorze pływają naprawdę dorodne okazy szczupaków, okoni, węgorzy, leszczy i płoci.
Można także udać się do lasu na grzyby i orzechy laskowe. W pobliżu znajdują się też stadniny, gdzie może skorzystać z jazdy konnej.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre