Sprzedaż
327037
ul. Murawa
Poznań Winogrady
(gm. Poznań-Stare Miasto)
580 000 zł

Atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie w rewelacyjnej okolicy przy Cytadeli. Ze względu na lokalizację idealne dla młodej rodziny szukającej spokoju w centrum miasta.

#rewelacyjna lokalizacja (Cytadela)
#blisko centrum
#dobra komunikacja
#spokojna okolica
#ciche

Przytulne trzypokojowe mieszkanie na osiedlu Na Murawie ze względu na doskonałą lokalizację idealnie sprawdzi się dla rodziny szukającej spokoju blisko centrum miasta.

Mieszkanie położone jest na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku z cegły, wybudowanym w latach 90-tych. Mieszkanie o powierzchni 68 m2 składa się z kuchni, salonu z balkonem, dwóch sypialni, łazienki, toalety i korytarza. Okna wyposażone są w rolety zewnętrzne. Do mieszkania przynależy również piwnica.

Lokal dwustronny – ekspozycja wschód, zachód. Okna dwóch sypialni wychodzą na ciche podwórze natomiast okna salonu i kuchni mają widok na cichą wewnętrzną ulicę. Przestronny salon połączony jest wyjściem na balkon oraz prześwitem z kuchnią.

Lokal mieszkalny jest bardzo dobrze skomunikowany: przystanek tramwajowy nr 10 i autobusowe dla linii nr 169, 176, 182, 234. Komfort codziennego życia poza bliskością Parku Cytadela zapewniają pobliskie przedszkola, szkoły, restauracje i centra usługowo-handlowe.

Zapraszamy na prezentację po wcześniejszym kontakcie telefonicznym!

Dostosowaliśmy naszą pracę do obecnej sytuacji epidemicznej. Zapewniamy komfort i bezpieczeństwo na każdym etapie zakupu nowego lokum: od pierwszej prezentacji po przekazanie mieszkania.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre