Wynajem
327008
ul. Białostocka
Warszawa Praga
(gm. Praga-Północ)
6 500 zł

Lokal usługowo-handlowy na parterze o powierzchni 128 m2 z zapleczem magazynowym 60 m2 w przyziemiu znajduje się przy ulicy Białostockiej 7, naprzeciwko kulturalno-rozrywkowego centrum – Koneser. Nieruchomość idealnie nadaje się na biuro, pracownię, showroom, salon piękności lub innego typu działalność.
Dużą zaletą nieruchomości oprócz lokalizacji i możliwości dostosowania lokalu do własnych potrzeb jest prawomocne pozwolenie na zainstalowanie witryny oraz gotowy projekt przebudowy wraz z kosztorysem z której może skorzystać przyszły Najemca.

Lokalizacja
Lokal znajduje się w doskonałej lokalizacji Praga Północ, bliskość centrum Koneser jest niezaprzeczalnym jej atutem. Duża ilość różnorodnych restauracji, przestrzeni kreatywnej dla dzieci, sklepów, punktów usługowych, muzea, galerie sztuki, spektakle, targi, koncerty, wystawy i wiele innych wydarzeń kulturalnych sprawia, że miejsce to tętni życiem. Dobrze rozwinięte zaplecze biurowe w najbliższej okolicy będzie również dodatkowym atutem dla przyszłego Najemcy.
Ponadto, zaletą tego miejsca jest bardzo dobrze rozwinięta komunikacja miejska w rejonie przedmiotowej nieruchomości. Oprócz kilku linii autobusowych jest linia tramwajowa oraz stacja metra Dworzec Wileński położona zaledwie 900 metrów od lokalu. Pozwala to na dojazd do centrum w 15 minut.

Standard wykończenia
Lokal wymaga remontu według własnej koncepcji lub przygotowanego projektu i kosztorysu. Załączone zdjęcia są przykładowymi wizualizacjami lokalu.

Rozkład pomieszczeń
Obecny rozkład pomieszczeń przedstawia się następująco:
– Parter 128 m2
– Przyziemie 60 m2

Parter
– Wiatrołap 2,87 m2
– Korytarz 24,15 m2
– Pomieszczenie 25,08 m2
– Pomieszczenie 9,92 m2
– Pomieszczenie 8,09 m2
– Toaleta 2,74 m2
– Kuchnia/ Pomieszczenie socjalne 3,63 m2
– Toaleta 5,01 m2
– Pomieszczenie 30,89 m2
– Pomieszczenie 16,41 m2

Dodatkowe informacje:
Dojazd do nieruchomości jest drogą miejską o nawierzchni asfaltowej. Przy lokalu są ogólnodostępne miejsca parkingowe.
Istnieje możliwość zrobienia witryny i okna na podstawie prawomocnego pozwolenia na budowę. Wysokość w lokalu to 320 cm.
W galerii zdjęć przedstawiamy propozycję różnego rodzaju aranżacji włącznie z rzutami.
Całkowity koszt najmu to czynsz w wysokości 6.500 zł + VAT oraz koszt zużycia mediów.

Polecam tę ofertę i zapraszam na prezentację!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre