Sprzedaż
326720
ul. Kądziołeczki
Warszawa Ursynów Grabów
(gm. Ursynów)
1 390 000 zł

Idealny dom dla rodziny, która szuka swojego własnego cichego i dobrze przystosowanego do wygodnego życia miejsca. Dwupiętrowy dom wraz z bardzo dobrze zadbanym ogrodem połączonym z krytym tarasem daje nam poczucie swobody i odprężenia. Rozkład, jak i sposób wykończenia jest do własnej aranżacji, a wyższy standard zapewniony przez materiały oraz technologie użyte w domu pozwalają nam na życie w domu bezpiecznym oraz wygodnym.

LOKALIZACJA
Warszawa Ursynów, Grabów – odległość od Centrum 11 km.

Najbliższy przystanek autobusowy znajduje się 400 metrów od domu. Cała okolica jest zabudowana nowymi domami jednorodzinnymi oraz bliźniakami. Najbliższy sklep Lewiatan znajduje się 200 metrów od domu.

PARTER
Dom składa się z salonu z aneksem kuchennym wychodzącym na ogród oraz przejściem do garażu z pomieszczeniem technicznym.

PIĘTRO
Na piętrze znajdują się 3 sypialnie z czego jedna sypialnia master – z osobną łazienką oraz garderobą z miejscem na największe łóżko. Na piętrze znajduje się dodatkowo jeszcze jedna łazienka.

PODDASZE
Poddasze jest to bardzo duże pomieszczenie nie podzielone w żaden sposób z ogromnymi oknami wychodzącymi na ulice. Jest to idealne pomieszczenie na miejsce odpoczynku, bilard, siłownie, bądź gabinet.

GARAŻ
Dom posiada garaż z 1 miejscem parkingowymi i jednym miejscem postojowym przed garażem oraz bardzo dużo miejsc niewyznaczonych na zewnątrz obiektu. Dodatkowo w garażu jest bardzo dużo miejsca, gdzie bez problemu zmieszczą się rowery lub duży zestaw narzędziowy.

DODATKOWE INFORMACJE
– Dom posiada bardzo dużą ilość okien, dzięki czemu do pomieszczeń wpada bardzo duża ilość światła,
– Całkowita powierzchnia domu to 217 metry oraz 350 metrów działki
– Ogrzewanie gazowe znajduję się na wszystkich piętrach w domu,
– Dom znajduję się w typowej okolicy willowej;

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre