Sprzedaż
326703
ul. Stanisława Dubois
Wrocław Śródmieście
(gm. Wrocław-Śródmieście)
640 000 zł

GOTOWIEC INWESTYCYJNY/ WYNAJĘTY!
Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania inwestycyjnego o powierzchni 91,8 m2 (po podłodze 123,56) przy ulicy Stanisława Dubois we Wrocławiu. Mieszkanie jest obecnie wynajęte w całości (wszystkie pokoje).

Mieszkanie składa się z pięciu pokoi, kuchni, dwóch łazienek i dużego przedpokoju. Wszystkie pomieszczenia przystosowane są do wynajmu długoterminowego. Każdy pokój wyposażony jest w łóżko, szafę, biurko itp. Dodatkowo podczas konstruowania ścian działowych pokoi wykorzystano wełnę mineralną celem wyciszenia pomieszczeń i podniesienia komfortu użytkowników. Kuchnia umeblowana, z dwiema lodówkami, kuchenką gazową z piekarnikiem i okapem. W obu łazienkach zainstalowano kabiny prysznicowe, toalety oraz szafki.

Mieszkanie przeszło kapitalny remont w 2019 roku, który objął m. in.:
– wymianę instalacji elektrycznej (każdy pokój zasilany z osobnego obwodu, z rozdziałem na gniazdka i oświetlenie),
– wymianę pionów,
– całkowitą wymianę podłóg (w pokojach zastosowano panele o najwyższej odporności na ścieranie – klasa AC5, natomiast w częściach wspólnych – przedpokój, kuchnia położono płytki gresowe Paradyż,
– nową aranżację łazienek,
– wymieniono wszystkie drzwi wewnętrzne (zastosowano drzwi o podwyższonych parametrach dźwiękochłonności),
– malowanie wszystkich pomieszczeń.

Nieruchomość znajduje się na piątym piętrze bloku z 2003 roku przy ulicy Stanisława Dubois (przy skrzyżowaniu z ulicą Kurkową). Lokalizacja jest tu niewątpliwym atutem. Dosłownie w kilka minut spacerem znajdziemy się na Rynku, Wyspie Słodowej a także Ogrodzie Botanicznym. Do wyłącznej dyspozycji mieszkańców jest parking z kilkunastoma miejscami postojowymi (zabezpieczony szlabanem zainstalowanym w bramie wjazdowej). W podwórzu prezentowanej nieruchomości wybudowano skwerek Krzywy Komin, w którym można aktywnie spędzić czas. Nie bez znaczenia jest również doskonała komunikacja miejska, dzięki której w krótkim czasie można dojechać do każdej części miasta, a w szczególności do największych uczelni wrocławskich (Uniwersytet Wrocławski, Politechnika Wrocławska).

Dane szczegółowe nieruchomości:
– kuchnia (około 19 m2)
– łazienka 1 (5,3 m2)
– łazienka 2 (5,0 m2)
– przedpokój (16,8 m2)
– pokój nr 1 (dwuosobowy, 19,5 m2)
– pokój nr 2 (jednoosobowy 11,1 m2)
– pokój nr 3 (jednoosobowy 11,1 m2)
– pokój nr 4 (dwuosobowy 15,3 m2)
– pokój nr 5 (dwuosobowy 17,9 m2)

Po zakupie istnieje możliwość „przejęcia” najemców.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre