Sprzedaż
326681

Dom

Sułkowice Pierwsze
(gm. Piątek)
920 000 zł

Do sprzedaży gospodarstwo rolne we wsi Sułkowice Pierwsze (gmina Piątek) o powierzchni 3,1678 ha, składające się z 2 geodezyjnie wydzielonych działek gruntu o powierzchniach: 2,1435 ha; 1,0243 ha.  Na pierwszej działce znajduje się parterowy dom mieszkalny z poddaszem użytkowym o powierzchni zabudowy 179m2, powierzchni użytkowej ok. 260m2 oraz kompleks przylegających do siebie budynków gospodarczych w kształcie litery U.

Charakterystyka domu mieszkalnego:

Parter: sień (pow. ok. 2m2), przestronne pomieszczenie pełniące funkcję przedpokoju (pow. ok. 22m2), pokój dzienny z kominkiem (pow. ok. 15m2), salon (pow. ok. 24m2), łazienka z WC (pow. ok. 5m2), kuchnia (pow. ok. 14m2) wraz z wydzieloną częścią jadalną (pow. ok. 9m2), sypialnia (pow. ok. 18m2), korytarz (pow. ok. 5m2) prowadzący do drugiej „roboczej” łazienki (pow. ok. 10m2) oraz kotłowni (pow. ok. 10m2).

Na podłogach: w pomieszczeniu pełniącym funkcję przedpokoju i pokoju dziennym z kominkiem parkiet; w części jadalnej znajdującej się przy kuchni, sypialni i salonie- panele; w sieni, kuchni, łazienkach, korytarzu i kotłowni- terakota. Ściany: w pokoju dziennym z kominkiem, salonie, sypialni i korytarzu- gładzie gipsowe, pomalowane; w łazienkach glazura; w pozostałych pomieszczeniach boazeria. 

Poddasze: korytarz (pow. ok. 9m2), garderoba (pow. ok. 9,5m2), pokój (pow. ok. 33m2) z garderobą (pow. ok. 10,5m2) oraz strych (pow. ok. 64m2).

Podłogi: panele. Ściany: w pokoju i garderobach- gładzie gipsowe, pomalowane; w korytarzu- boazeria.

Cena obejmuje większość mebli (do uzgodnienia), nie obejmuje sprzętu RTV AGD.

Dom wybudowany w 1967r., dobudowa budynku w 1990r., w 2010r. – modernizacja polegająca na wymianie dachu i dociepleniu budynku).
Podstawowy materiał budowlany: cegła czerwona 
Docieplenie: styropian
Pokrycie dachu: blachodachówka 
Wszystkie okna PCV
Instalacje elektryczne: stare-nie wymieniane
Dziedziniec i wjazd wyłożony kostką brukową. Brama otwierana na pilota.
Na terenie działki znajduje się także szklarnia pełniąca funkcję oranżerii, w której znajduje się wbudowany kominek. Pozwala to na korzystanie z niej do późnej jesieni a nawet zimą.

Charakterystyka pomieszczeń gospodarczych:

Budynki gospodarcze usytuowane są w kształcie litery U. Największy budynek o powierzchni zabudowy 329m2 to duża hala, która idealnie nadaje się pod różnego rodzaju działalność rolniczą lub miejsce do przechowywania wielkogabarytowych pojazdów, bądź urządzeń mechanicznych. Pokrycie dachowe: blacha cynkowo-aluminiowa. Budynki gospodarcze po lewej stronie o powierzchni zabudowy 189m2  (kryte eternitem) oraz po prawej (kryte papą), o powierzchni zabudowy 66m2, w których znajduje się łącznie 8 niezależnych pomieszczeń (garaże, pomieszczenia o innym przeznaczeniu). 

Media: energia elektryczna, woda z wodociągu, C.O. z pieca na ekogroszek, szambo bezodpływowe, gaz z butli 11kg (w kuchni). 

Istnieje możliwość zakupu siedliska (budynek mieszkalny, budynki gospodarcze, infrastruktura) z mniejszą ilością gruntu. Cena do uzgodnienia.

Przedmiotowa nieruchomość położona jest w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, gospodarstw rolnych oraz działek niezabudowanych. Miasto Piątek w odległości ok. 2km, w którym znajdują się wszelkie punkty usługowo-handlowe. Market „Dino” ok. 1,5km od nieruchomości. Dobry dojazd do Zgierza (ok. 25km), do Łodzi (ok. 40km do centrum). Najbliższy zjazd na autostradę A1 w Piątku ok. 5km.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre