Sprzedaż
326624
Huta Zawadzka
(gm. Kowiesy)
999 900 zł

Na sprzedaż fantastycznie położone działki z mega potencjałem inwestycyjnym w Zawadach powiat Kowiesy, w pobliżu najwiekszego parku wodnego w Europie tuż przy trasie S8 !!

 Nieruchomość nr 1: Działka o pow 0,0767, na ktorej stoi wybudowana restauracja o powierzchni użytkowej 200 m. Całość obiektu 657 m2 

Oraz

Nieruchomość nr 2 : Działka rolna o powierzchni 5200m2 granicząca z działka, położona w terenach przeznaczonych pod: stacje paliw, tereny parkingów wydzielonych z tras, tereny usług. 

Dojazd do nieruchomosci krajową s8 relacji Warszawa Katowice o nawierzchni asfaltowej. 
Uzbrojenie w ulicy :
-nawierzchnia drogi asfaltowa
-energia elektryczna
-wodociąg

Przedmiotowa nieruchomość położona jest w miejscowości Zawady, gm. Kowiesy. W otoczeniu  znajdują sie stacja benzynowa Orlen, restauracja, parking dla samochodów ciężarowych oraz grunty rolne i leśne przeznaczone pod nowe inwestycje. Nieruchomość z racji swojego położenia w sąsiedztwie stacji benzynowej i restauracji posiada duże perspektywy rozwojowe. W przypadku gruntów położonych przy trasie, głównym czynnikiem wpływajacym na ich atrakcyjność jest obecność zjazdu z trasy, który jest wspólny z nieruchomością zabudowaną stacją benzynową. W pobliżu nowo wybudowany największy Park Wodny ( Rozrywki ) w Europie.  

ZAPRASZAM DO KONTAKTU 

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre