Sprzedaż
326213
ul. Stefana Czarnieckiego
gm. Łódź-Bałuty
(pow. Łódź)
410 360 zł

Już dziś do nabycia wyjątkowa nieruchomość zlokalizowana na łódzkich Bałutach w wieżowcu przy ul. Czarnieckiego 1 z cudownym widokiem na panoramę miasta. I gwarantuję – jest perełką w dostępnych dziś ofertach. 
Metraż mieszkania to 69,35 m2.

OKOLICA
Wieżowiec znajduje się w pobliżu ul. Franciszkańskiej, w okolicy znajdziemy szkoły, przedszkola, punkty usługowe, siłownie, sklepy oraz 600 m dalej Park im. Szarych Szeregów, a to nie jedyne zielone miejsce w okolicy. Blisko zlokalizowany przystanek MPK, z dobrym dojazdem do różnych punktów w Łodzi. 700 m od bloku przystanek tramwajowy.

BUDYNEK
Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 10 piętrowym bloku, więc nad nami nikt nie będzie dreptał – gwarantowana cisza. A i również dzięki lokalizacji mieszkania na piętrze, tylko 1 pokój łączy się z sąsiednim. Okna wychodzą na 2 strony, zachód oraz wschód. Widoki z okna – niesamowite i to dodatkowo czyni mieszkanie wyjątkowym.
Wymieniona winda w bloku.
Nieruchomością zarządza wspólnota mieszkaniowa.

POMIESZCZENIA
Ciekawy rozkład mieszkania = dużo możliwości aranżacji.
Po wejściu znajdujemy się w salonie, stąd wyjście na ogromny, nietypowy balkon, przejścia do 2 pokoi, oraz wejście do korytarza.
W korytarzu wejście do pokoju oraz po przeciwnej stronie – do łazienki, kuchnia otwarta na przedpokój.
Cudowny wystrój łazienki pozwoli na relaks po codziennych obowiązkach. Duża wanna, klimatyczne oświetlenie. Wystarczy wziąć ręcznik, klapki i można korzystać.

DODATKOWE INFORMACJE
Mieszkanie zostało świeżo wyremontowane i jest gotowe do zamieszkania.
Na podłogach założone są panele, w kuchni oraz łazience płytki. Na ścianach gładzie.
Stan oceniamy na celujący.
Do mieszkania przynależy komórka lokatorska.

PODSUMOWANIE
Stan prawny nieruchomości to pełna własność z księgą wieczystą.

Już dziś możesz nabyć nieruchomość i stać się jej Właścicielem/Właścicielką, nie czekaj, druga taka perełka może się nie trafić.

Jeśli jesteś zainteresowany i chcesz obejrzeć nieruchomość, zadzwoń.

Igor Stolarek
Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości

+48 605 889 090
i.stolarek@semprenieruchomosci.pl

SEMPRE NIERUCHOMOŚCI
ul. Łąkowa 11, 90-562 Łódź
www.semprenieruchomosci.pl

Zastanawiasz się, w jaki sposób sfinansować zakup tej nieruchomości? Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi doradcami finansowymi. Zapewnimy Ci bezpieczną transakcję. Rzeczy niemożliwe staną się możliwe! Jesteśmy z Klientami do samego końca.

Podczas sesji zdjęciowej wykorzystano dodatkowe elementy wyposażenia wnętrza dzięki usłudze home staging. Podkreśla to charakter prezentowanej nieruchomości i pozwala zobaczyć potencjał, jaki w niej tkwi.

Jesteśmy w systemie MLS. Współpracujemy ze wszystkimi Pośrednikami! 🙂

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre