Sprzedaż
326195
ul. Pusta
Radom Glinice
(gm. Radom)
900 000 zł

Na sprzedaż budynek biurowy  o pow. 247 m² wraz z budynkiem magazynowym 180 m² w centrum Radomia.
Idealny na siedzibę firmy z zapleczem magazynowym. Wrota do magazynów w pełni zautomatyzowane. Magazyny wyposażone są w energie elektryczną. Budynek biurowy po całkowitym remoncie. Nowa elewacja ( dodatkowe ocieplenie i malowanie), stolarka okienna, drzwi zewnętrzne. Wewnątrz budynku również  wykonano kompleksowe prace remontowe obejmujące klatkę schodową i pomieszczenia na I i II piętrze. W każdym pokoju zainstalowano klimatyzatory. Dwie nowe łazienki z pełnym wyposażeniem, pokój socjalny z w pełni urządzoną kuchnią i nowymi sprzętami AGD. W każdym pokoju jest instalacja komputerowa – światłowodowa, gniazdo RTV, gniazda elektryczne, kaloryfery.

Budynek biurowy składa się z 4 kondygnacji :
1. Parter : garaż z automatycznie podnoszonymi wrotami ( można go wykorzystać do innych celów), hol, łazienka robocza, kotłownia, w której znajdują się 2 piece (centralne ogrzewanie z pieca gazowego lub ekogroszkiem),  2 pomieszczenia do dowolnego wykorzystania i pomieszczenie  kuchenne
2. I piętro : hol, 2 pokoje, w tym jeden z wyjściem na taras,  pokój socjalny z aneksem kuchennym, łazienka i osobne wc
3. II piętro :  3 pokoje, w tym jeden z wyjściem na taras, łazienka z wc
4. Poddasze do ewentualnego wykorzystania np. na archiwum itp.

Teren działki  o powierzchni 714 m² został wyłożony kostką.
Wjazd na teren przez 2 bramy z automatyką. Obiekt jest wyposażony w system monitoringu- kamery od strony ulicy i dziedzińca wewnętrznego.

Bardzo dobra lokalizacja. W pobliżu C.H. Feniks (stary), bazar „Na Śląskiej” oraz dworzec. W najbliższym sąsiedztwie osiedle Ustronie. Przystanek MPK 150m.
Zapraszam do składania ofert zakupu.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre