Sprzedaż
326185
ul. Pusta
Radom Glinice
(gm. Radom)
900 000 zł

Na sprzedaż dom  o pow. 247 m² wraz z budynkiem gospodarczym 180 m² w centrum Radomia.
Idealny do zamieszkania nawet dla dwóch rodzin i /lub prowadzenia działalności gospodarczej. Budynek  po całkowitym remoncie. Nowa elewacja (dodatkowe ocieplenie i malowanie), stolarka okienna, drzwi zewnętrzne. Wewnątrz budynku również  wykonano kompleksowe prace remontowe obejmujące klatkę schodową i pomieszczenia na I i II piętrze. W każdym pokoju zainstalowano klimatyzatory. Dwie nowe łazienki z pełnym wyposażeniem, pokój z aneksem kuchennym wyposażony w nowe meble w zabudowie i nowe sprzęty AGD. W każdym pokoju jest instalacja komputerowa – światłowodowa, gniazdo RTV, gniazda elektryczne, kaloryfery. Na podłogach w pokojach nowe panele (pod spodem dobrze zachowany parkiet dębowy)

Budynek  składa się z 4 kondygnacji :
1. Parter : garaż na wprost wjazdu z automatycznie podnoszonymi wrotami ( można go wykorzystać do innych celów), hol, łazienka robocza- pralnia, kotłownia, w której znajdują się 2 piece (centralne ogrzewanie z pieca gazowego lub ekogroszkiem),  3 pomieszczenia do dowolnego wykorzystania.
2. I piętro : hol, 3 pokoje, w tym jeden z wyjściem na taras a jeden z aneksem kuchennym, łazienka i osobne wc
3. II piętro :  3 pokoje, w tym jeden z wyjściem na taras, łazienka z wc. Na tej kondygnacji istnieje możliwość urządzenia w jednym z pokoi aneksu kuchennego (są wyprowadzenia wody)
4. Poddasze do ewentualnego wykorzystania np. na dodatkowy pokój itp.

Teren działki  o powierzchni 714 m² został wyłożony kostką.
Wjazd na teren przez 2 bramy z automatyką. Zainstalowano system monitoringu- kamery od strony ulicy i dziedzińca wewnętrznego.

Bardzo dobra lokalizacja. Blisko szkoły, przychodnie i dobrze rozwinięta infrastruktura.
W pobliżu C.H. Feniks (stary), bazar „Na Śląskiej” oraz dworzec. W najbliższym sąsiedztwie osiedle Ustronie.
Przystanek MPK 150m.
Zapraszam do składania ofert zakupu.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre