Sprzedaż
326082
ul. Racjonalizacji
Warszawa Mokotów
(gm. Mokotów)
1 350 000 zł

:: Krótko:
Mokotów, Mordor. Zupełnie nowy Apartament około 87m2 , 4 pokoje, kuchnia z jadalnią, 1 pełna łazienka, toaleta, dużo szaf w zabudowie, 1 miejsce garażowe. Panoramiczny widok.

:: Dla kogo?
Dla rodziny z dziećmi. Dla szukających kompromisu między bliskością miasta, Metro i parku.

:: Atuty?
Apartament 87m2 z balkonem 3,74m2. Funkcjonalny rozkład. Otwarty widok z salonu na wewnętrzne patio i na osiedle. Apartament gotowy do zamieszkania od zaraz.

:: Czy to jest to, czego szukasz?
Apartament z podziałem na strefy – dzienną oraz prywatną. Część dzienna tworzy przestronny słoneczny salon. Kuchnia nowoczesna, wyposażona w wysokiej jakości sprzęt AGD z jadalnią. Dodatkowo w hallu wejściowym, znajduje się szafa dla gości i toaleta.

Na część prywatna składają się – sypialnia master z wbudowanymi szafami, 2 sypialnie dziecięce, łazienka oraz WC z pralnią. Całość urządzona z gustem, wykończenie wysokiej jakości, w pełni klimatyzowane. W hali garażowej 1 miejsce parkingowe jest też możliwość parkowania drugiego samochodu za szlabanem na powietrzu.

:: Co w okolicy?
Wszystko co potrzebne do komfortowego, codziennego życia. Z genialnym dostępem do pełnej infrastruktury. Z parkiem Pole Mokotowskie zaledwie 6 minut a Galeria Mokotów w odstępie 5 minut drogi samochodem.

:: Jak z komunikacją?
Bezproblemowo. Samochodem i komunikacją miejską. Tramwaj 2 minuty od domu, Metro 6 minut od domu. Lotnisko, centrum miasta, centrum biznesowe na Mokotowie – wszystko w zasięgu 5 – 10 minut.

:: Podsumowanie
Apartament dla rodziny. 87m2. Salon, jadalnia, kuchnia, 3 sypialnie, 1 łazienka i dodatkowe WC.
W hali garażowej 1 miejsca postojowe oraz możliwość parkowania drugiego samochodu za szlabanem na powietrzu, płatne dodatkowo 42 000PLN.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre