Sprzedaż
326038
ul. Wilgi
Kamińsko
(gm. Murowana Goślina)
5 000 000 zł

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży Rezydencji Hotelowo Gastronomicznej w Kamińsku znajdującej się w Kamińsku w pobliżu Murowanej Gośliny.
Podstawowym kierunkiem działalności ośrodka jest obszar związany z usługami noclegowymi oraz gastronomiczny. Hotel specjalizuje się w organizacji przyjęć weselnych. Dodatkowe usługi obejmują organizację komunii, imprez integracyjnych, przyjęć okolicznościowych oraz turnusów dietetycznych.
Sala konferencyjna może służyć do organizacji szkoleń wyjazdowych.
Obiekt zlokalizowany jest na terenie Puszczy Zielonka w odległości 25 km od Poznania i 6 km od Murowanej Gośliny w otoczeniu lasów i kilkunastu mniejszych i większych jezior.
W skład nieruchomości wchodzą 4 działki o numerach ewidencyjnych 417, 875, 876, 879 o łącznej powierzchni ok 34 026m2.

Na obszarze nieruchomości znajdują się dwa stawy, teren pięknym ogrodem, drogami oraz wybrukowanymi chodnikami. Na terenie posiadłości znajdują się plac zabaw oraz miejsce do rozpalenia ogniska.
Budynek hotelowo konferencyjny o powierzchni użytkowej 1305 m2 to obiekt parterowy z użytkowym poddaszem. Funkcjonalnie stanowi jedną całość z budynkiem pływalni (ta część jest nieukończona, nie oddana do użytkowania)
Hotel dysponuje bazą noclegową 40 – 47 osób gości w czternastu pokojach oraz dwóch apartamentach.
W obiekcie znajduje się główna sala jadalna mogąca pomieścić 150 osób. Na potrzeby mniejszych imprez hotel posiada również reprezentacyjną salę nad samym brzegiem stawu, mieszczącą do 40 uczestników.
Cechą charakterystyczną obiektu jest duża ilość powierzchni i ciekawa konstrukcja dachu charakteryzująca się dużą ilością przeszkleń.
Na terenie posiadłości znajduje się również budynek mieszkalny nadający się do remontu oraz altana ogrodowa.

Zapraszam na prezentacje po wcześniejszym kontakcie telefonicznym

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre