Wynajem
325948
ul. gen. Henryka Dąbrowskiego
Zgierz
(gm. Zgierz)
5 500 zł

Najem lokalu użytkowego o powierzchni całkowitej 149,81m2 położonego na parterze budynku usługowego z częścią mieszkalną, mieszczącego się w ścisłym centrum Zgierza, w niewielkiej odległości od Galerii Zgierskiej. 
Od strony wschodniej, frontowej ( bezpośrednio od ulicy Dąbrowskiego) znajduje się główne wejście do lokalu.
Znaczną część powierzchni zajmuje przestronna sala typu open-space o powierzchni 133,95m2. Ogromna przestrzeń daje dużą dowolność aranżacji i oferuje niemalże nieograniczone możliwości adaptacji. Od strony wschodniej oraz południowej zamontowano duże, przeszklone – z konstrukcją aluminiową, witryny wystawowe – które nie tylko doświetlają powierzchnię lokalu ale również mogą zachęcić potencjalnego klienta do zainteresowania się ofertą związaną z prowadzoną działalnością.
Z sali głównej wejście na zaplecze socjalne o pow. 4,29m2 oraz do WC o pow. 3,62m2.
Od strony zachodniej zlokalizowano wejście gospodarcze obsługujące dostawy do lokalu czy wejście dla pracowników. W części zachodniej parteru znajduje się pomieszczenie porządkowe/zaplecze socjalne o pow. 7,95m2.
Poziom posadzki parteru zaprojektowano na poziomie terenu przyległego od strony ulicy Dąbrowskiego, dzięki czemu budynek jest dostępny dla osób niepełnosprawnych bez barier architektonicznych w postaci schodów zewnętrznych.

Na podłodze w całym lokalu – jasny gres. Ściany – gładź gipsowa pomalowana.
W WC i na zapleczach socjalnych -terakota i glazura.
Lokal wyremontowany w wysokim standardzie, w pełni funkcjonalny, niewymagający nakładów finansowych.
Konstrukcja budynku tradycyjna, murowana, z pustaka MAX 29cm z zastosowaniem ocieplenia w postaci styropianu grubości 18cm.
Media: prąd, woda, kanalizacja – miejskie, ogrzewanie lokalne: piec olejowy – rozliczane wg faktycznego zużycia (opomiarowane zużycie).

Instalacja centralnego ogrzewania zasilana z kotłowni olejowej, sala główna ogrzewana czterema grzejnikami płytowymi z zasilaniem dolnym. Nad wejściem zamontowano kurtynę powietrzną z nagrzewnicą wodną, która zapobiega szybkiemu wychładzaniu się lokalu przy częstym otwieraniu i zamykaniu drzwi wejściowych.
W ogrodzonej części zachodniej posesji usytuowano 12 stanowisk parkingowych dla klientów. Dostęp do parkingu od stron wschodniej i północnej.
Dla lokalu zarezerwowane są miejsca reklamowe na zewnątrz budynku – np. na podświetlany baner, szyld – widoczne z ul. Długiej, ul. Dąbrowskiego oraz z ulicy prowadzącej do Galerii Zgierskiej.

Zalety:
duże, przeszklone witryny,
wysoki standard wykończenia,
idealny stan lokalu,
bardzo dobra lokalizacja – w samym centrum Zgierza
sąsiedztwo innych lokali użytkowych, 
wydzielone miejsca parkingowe na terenie ogrodzonej nieruchomości
Doskonałe miejsce na:
gabinet oferujący kompleksowe usługi z zakresu: kosmetologii, medycyny estetycznej itp.
pomieszczenia biurowe,
kancelarie prawne, notarialne, ubezpieczenia itp
pomieszczenia handlowe (sklep, butik itp)

Opłaty: czynsz najmu – 5500 zł, energia elektryczna według wskazań liczników, ogrzewanie – zgodnie ze zużyciem, opłata za wywóz śmieci.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre