Sprzedaż
325778
Kochanów
(gm. Zabierzów)
499 000 zł

Do sprzedania działka budowlane położona w Kochanowie, gm. Zabierzów. 17 km od Rynku Głównego w Krakowie.

Działka o powierzchni 36 arów, wymiary ok 27x125m. W tym 20 arów objęte planem zabudowy jednorodzinnej (MN) pozostała cześć to zieleń (ZL). Studium planu powiększa część budowlaną do 29 arów.
Media: prąd, woda, kanalizacja, gaz na działce.

Plan zagospodarowania – tereny zabudowy jednorodzinnej w układzie wolnostojącym, bliźniaczym lub szeregowym, zabudowy związanej z prowadzeniem nieuciążliwej działalności usługowej.
Intensywność zabudowy 0,40.

W sąsiedztwie zabudowa rezydencjonalna.
Od tyłu działka łączy się bezpośrednio Tenczyńskim Parkiem Krajobrazowym, do którego będzie można zrobić prywatne wejście. Pięknymi dolinki i ścieżki rowerowo-konne oraz Szlak Orlich Gniazd.
Od północy widok na dolinki krakowskie.

Dojazd – działka bezpośrednio przy drodze głównej. (Planowana budowa obwodnicy Zabierzowa, która ma być skończona w 2023 roku zmieni status drogi krajowej, bezpośrednio łączącej się z działką, na drogę wewnętrzną przez co będzie dużo mniejszy ruch)
Przystanek autobusowy do Krakowa 150 metrów,  2km do kortów tenisowych w Rudawie, 4km do basenu i szkoły podstawowej w Zabierzowie, 5km do stadniny koni w Nielepicach, 7km do kortów squash w Zabierzowie, 8km do lotniska w Balicach, 17km do centrum Starego Rynku w Krakowie

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre