Sprzedaż
325646
ul. Poprzeczna
Rosanów
(gm. Zgierz)
320 000 zł

Do sprzedaży budynek letniskowy, parterowy, z poddaszem nieużytkowym, o pow. zabudowy 50,30m2, pow. całkowitej ok. 80,00m2, położony na działce gruntu o powierzchni 1317m2 we wsi Rosanów (gm. Zgierz). Działka w kształcie prostokąta o przybliżonych wymiarach: front- ok. 41m, boki- ok. 32m, ogrodzona siatką, brama, furtka.

Budynek usytuowany jest w północno-zachodniej części działki, w odległości 3m od jej północnej granicy, wejście do budynku przez częściowo zadaszony taras o powierzchni ok. 26m2.

Centralną część domu stanowi przestronne pomieszczenie o pow. 15,53m2, na końcu którego znajduje się kuchnia. Na prawo i na lewo prowadzi wejście do dwóch pokoi (o pow. 13,02m2  każdy) oraz łazienki o pow. 4,31m2 z wejściem w głębi pomieszczenia na lewo. Pokoje są rozmieszczone symetrycznie. Z pokoju położonego na prawo została wydzielona mała sypialnia o pow. 4,42m2.

Istnieje możliwość wykorzystania poddasza na powierzchnię użytkową, po wcześniejszej adaptacji oraz po zaprojektowaniu schodów wejściowych.

Technologia murowana, ściany zewnętrzne (gr.24cm) i wewnętrzne (gr. 10cm) wykonane z keramzytowych pustaków „Alfa” kl. „75” na zaprawie cementowo-wapiennej „30”. Ocieplenie styropianem gr 10cm.
Strop drewniany – belkowy, konstrukcja dachu – drewniana krokwiowa, pokrycie dachu – papa.
Okna PCV, z wyjątkiem łazienki, małego pokoju i poddasza (okna drewniane, stare).

Media: energia elektryczna, siła i woda w budynku, kanalizacja- bezodpływowy zbiornik na ścieki o pojemności użytkowej 4,90m2, ciepła woda -bojler. Gaz – przy działce, w ulicy.

Działka położona w cichej i spokojnej okolicy, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, letniskowych oraz w niewielkiej odległości od rozległych terenów leśnych.
W niedalekiej odległości piękne tereny rekreacyjne: łowisko ryb, rezerwat jałowców „Ciosny”. W pobliżu znajdują się również agroturystyczne szlaki rowerowe i konne.
Dojazd drogą asfaltową, ostatnie 40m drogą gruntową.

Do najbliższego sklepu spożywczego ok. 750m. Do drogi krajowej nr 91 ok. 3km, do DW702 – ok.2,5km.
Do centrum Zgierza ok. 7,5km, do centrum Łodzi ok. 17km.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre