Sprzedaż
325556
ul. Wronia
Warszawa Wola
(gm. Wola)
2 210 000 zł

Nowoczesne dwupoziomowe mieszkanie z dużym ogrodem i przepięknym widokiem na zieleń. 

Apartament wykończony oraz wyposażony w bardzo wysokim standardzie, przy użyciu materiałów, mebli i sprzętów najwyższej jakości.

Niespotykane jasne i przestronne mieszkanie  o powierzchni 141 m2 z 42 metrowym ogrodem w 7. piętrowym budynku z 2013 r. 
Zlokalizowane w Oxygen Residence  prestiżowym kompleksie mieszkaniowo – komercyjnym zaprojektowanym przez renomowane hiszpańskie biuro architektoniczne. Twórcą projektu jest Rafael de La-Hoz Castanys. Budynek umiejscowiony na tak zwanym „Warszawskim Manchattanie ” przy hotelu Hilton 

 Lokal obecnie został podzielony na dwa oddzielne i niezależne mieszkania istnieje natomiast możliwość przywrócenia 2 mieszkań do stanu pierwotnego (dwupoziomowego apartamentu). 

→ PARTER: 66mkw
złożony z dużego salonu z wyjściem na ogród o powierzchni 40mkw,
kuchni częściowo otwartej na salon,
garderoby,
łazienki,
przedpokoju,

→ PIERWSZE PIĘTRO: 76
głównej sypialni połączonej z pokojem kąpielowym z wanną,
pokoju,
łazienki z prysznicem,
ogromnej garderoby,
kuchni,
przedpokoju,
Hallu na poziomie 0
Do lokalu przynależą dwie komórki lokatorskie płatne dodatkowo 30 tysięcy oraz duże miejsce parkingowe w garażu podziemnym w cenie 60 tysięcy.

→ BUDYNEK
Oxygen to prestiżowy kompleks mieszkaniowy położony w ścisłym centrum Warszawy. Jego nowoczesny design nawiązuje bezpośrednio do do luksusowych projektów mieszkaniowych realizowanych w USA., dwupoziomowy parking podziemny oraz lokalne komercyjne na parterze. Wśród udogodnień znajdują się również ochrona pracująca całą dobę, monitoring, windy oraz wspólny dziedziniec.

→ LOKALIZACJA
Budynek został doskonale zlokalizowany przy ul. Wroniej w sąsiedztwie ul. Grzybowskiej. Ta granicząca ze ścisłym centrum Warszawy część miasta pomiędzy ulicami Towarową i Jana Pawła II to jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się obszarów stolicy. Powstały tu już prestiżowe budynki hotelowe, apartamentowe i biurowe. Bardzo dobra komunikacja, w pobliżu Al. Jana Pawła, ul. Towarowa, Aleje Jerozolimskie. Dostęp do środków komunikacji miejskiej (nieopodal znajdują się przystanki sieci autobusowej, tramwajowej oraz metro) umożliwi szybkie dotarcie do wszystkich dzielnic stolicy.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre