Sprzedaż
325545
ul. Jana Czeczota
Warszawa Mokotów
(gm. Mokotów)
2 750 000 zł

:: Krótko:
Stary Mokotów, artystyczny rodzinny dwupoziomowy apartament, 140m2, 3 sypialnie, 2 łazienki , przestronny taras wychodzący bezpośrednio do dużego ogrodu.

:: Dla kogo?
Dla rodziny która chce mieszkać w otoczeniu zieleni pozostając niemal w centrum miasta.
Dla miłośników uroków Starego Mokotowa.
Dla ludzi ceniących jakość i komfort życia, a jednocześnie cenią sobie bardzo prywatność.

:: Atuty?
Lokalizacja – cicha uliczka, a łączność z miastem idealna.Dokoła cisza i zieleń. Park Dreszera tuż za rogiem.Do Królikarni i Pól Mokotowskich można pójść spacerem. Do metra tuż tuż .
Mieszkanie w fantastycznym układzie, gdzie życie odbywa się na jednym poziomie , a dzieci mają swoją osobną przestrzeń na innym.
Na funkcjonalność mieszkania składają się kuchnia z sąsiadującą spiżarnią. Wszystko wyposażone w ładne meble, sprzęty wysokiej jakość Miele i Smeg.
Przestronnym przedpokojem można przejść do pozostałych części mieszkania, jak duży salon kąpielowy, z wanną, prysznicem .
Przestronna pełna światła sypialnia główna z garderobą ukrytą za ścianą, na której jest zagłówek.
Jest to mieszkanie dla rodziny, dlatego najwięcej miejsca poświęcono na salon pełniący trzy funkcje w jednym: jadalnia, część rekreacyjna z sofami i telewizorem oraz biblioteka .
Wszystko bez zbędnych ścian, pełne światła płynącego z dużych okien. Tutaj rodzina może delektować się wspólnie spędzanym czasem, każdy może rozwijać swoje zainteresowania i pasje, poczytać , zagrać w planszówki lub wspólnie obejrzeć dobry film. Aby zaczerpnąć świeżego powietrza, z salonu można wyjść na częściowo zadaszony taras. Idealny , nawet kiedy pada deszcz. Z tarasu , schodami można przejść do ogrodu.
NIestandardowym rozwiązaniem jest przestrzeń przeznaczona dla dzieci. Każde w swoim pokoju może bawić się do woli, hałasować i bawić zabawkami bez konieczności ciągłego ich sprzątania.

:: Czy to miejsce dla Ciebie?
Jeżeli szukasz wygodnego i przestronnego wnętrza, ale ciszę i bliskość zieleni cenisz równie mocno jak lokalizację?
Szukasz enklawy, która łączy w sobie tajemniczość, funkcjonalność i bardzo dobry , ponadczasowy design?
Czujesz się dobrze w przestrzeniach, które nie są oczywiste?
Jest dla Ciebie istotne, aby spędzać czas wspólnie z rodziną, moc rozwijać swoje pasje , ale mieć też miejsce tylko dla siebie?
Marzysz o spiżarni przy kuchni, dużej ilości szaf, dyskretnie obecnych w każdym pomieszczeniu, uwielbiasz wannę , ale doceniasz prysznic …..?

TO MIEJSCE JEST DLA CIEBIE IDEALNE.

:: Co w okolicy?
Oprócz ciszy i spokoju, bogata infrastruktura Mokotowa. Szkoły, przedszkola, szkoła muzyczna, zieleń przy ulicach i w parkach, mnóstwo punktów usługowych, kawiarenek , cukierni, sklepów
Fantastyczny transport: autobusy, tramwaje, metro. Można też jeździć samochodem. Łatwy dostęp do szerokich arterii komunikacyjnych łączących z każdą częścią miasta.

:: Co jeszcze?
Z przyjemnością odpowiemy na pytania lub zaprezentujemy Ci mieszkanie. Zadzwoń

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre