Sprzedaż
325537
ul. Admirała Steyera
Hel
(gm. Hel)
1 045 000 zł

Hel to przepiękna miejscowość letniskowa położona na końcu Półwyspu Helskiego. Swoim urokiem, dziką naturą, licznymi restauracjami przyciąga wielu turystów. Półwysep Helski przoduje w światowych zestawieniach najbardziej zadziwiających półwyspów, a sam Hel jest jedną z najpopularniejszych polskich miejscowości turystycznych od wielu dekad. Port w Helu jest doskonałą bazą dla amatorów sportów wodnych, pływają stąd regularnie statki do Gdyni, Gdańska i Sopotu. Turyści szukający wyjątkowego klimatu do odpoczynku chętnie goszczą w prezentowanych poniżej apartamentach.

W niezwykle urokliwym miejscu położonym nieopodal Nadmorskiego Parku Krajobrazowego, głównego deptaka i 5 min pieszo do plaży, posiadam w sprzedaży dwa oddzielne 2-pokojowe apartamenty: jeden 33 m² a drugi 37 m². Apartamenty są umeblowane i wyposażone, każde z oddzielnym wejściem.

Budynek oddany w 2019 roku, budowany był z myślą o pełnym komforcie w związku z tym posiada piękny basen na dachu z podgrzewaną wodą, leżakami. Zainstalowana pompa ciepła w budynku, ogrzewanie podłogowe, funkcja chłodzenia.

Doskonała oferta inwestycyjna pod najem krótkoterminowy, ceny najmu w sezonie ok 750 zł za dobę. Apartamenty cieszą się całkowitym obłożeniem w sezonie.

Pierwszy apartament o powierzchni 37 m² składa się z:
–> salon z aneksem kuchennym – ponad 20 m²
–> sypialnia – ok. 9 m²
–> łazienka – ok. 4 m²
–> hol – ok 4 m²
–> oszklony narożny duży balkon

Drugi apartament o powierzchni 33 m² składa się z:
– salon z aneksem kuchennym – ok. 12 m²
– sypialnia – ok. 10,24 m²
– łazienka – ok. 5 m²
– hol – ok 7 m²
– oszklony balkon

Do obu apartamentów przynależy miejsce postojowe w hali garażowej dodatkowo płatne 35 000,00 zł

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre