Sprzedaż
325535
ul. Admirała Steyera
Hel
(gm. Hel)
795 000 zł

Półwysep Helski, to miejsce lubiane nie tylko przez miłośników odpoczynku wśród pięknej przyrody ale również miejsce nazywane rajem przez osoby kochające sporty wodne. Wszystko dzięki wspaniałej sąsiadce – Zatoka Pucka stwarza bowiem świetne warunki do kitesurfingu i windsurfingu.
Półwysep Helski bije rekordy popularności nie tylko wśród polskich windsurferów i kitesurferów. Wielbiciele tych aktywności z całej Europy niezwykle chętnie przyjeżdżają na Hel ze względu na świetne warunki naturalne. Położenie geograficzne jest znakomite – Mierzeja Helska tworzy naturalną zaporę dla Bałtyku i sprawia, że wiatry na Zatoce Puckiej są idealne dla surferów. Hel ma też doskonale rozwinięte zaplecze – wypożyczalnie sprzętu, szkółki windsurfingowe. Chętni mają tu wszystko na wyciągnięcie ręki :). Nie tylko sport ale także Bulwar Nadmorski, liczne restauracje, tawerny, plaża, miejsce do jazdy na rowerach, stwarzają doskonałe warunki do spędzania czasu.

W otoczeniu przyrody a jednocześnie bliskości do wszystkich atrakcji jakie oferuje nam to miejsce, posiadam do sprzedania piękny, 3 pokojowy apartament sąsiadujący z Nadmorskim Parkiem Krajobrazowym. Apartament znajduje się w 4 piętrowym, nowoczesnym apartamentowcu, położonym zaledwie 8 min pieszo do portu, plaży i licznych restauracji. Apartament jest urządzony i wyposażony we wszystkie niezbędne meble i sprzęt elektroniczny. Na dachu znajduje się podświetlany, fantastyczny basen z pięknym widokiem na Zatokę.

Zarówno położenie budynku jak i sam apartament posiada doskonałe walory inwestycyjne. Może być wykorzystywany jako żródło dochodu z najmu krótkoterminowego. Ceny najmu podobnych apartamentów oferowane są od ok 500 zł za dobę w sezonie.

Apartament składa się z:
– pokoju dziennego połączonego z aneksem kuchennym – ok. 20 m2
– sypialni – ok 10 m2
– sypialni – ok. 10 m2
– łazienki – ok. 4,2 m2
– oddzielnej toalety – ok. 1,8 m2
– holu z szafą wnękową – ok. 6,6 m2
– korytarza – ok. 5,8 m2
– dużej oszklonej loggi
– miejsca w hali garażowej – dodatkowo płatne 25 000,00 zł
– komórki – dodatkowo płatnej – 10 000, 00 zł
– pięknego podświetlonego nocą basenu z leżakami na dachu z widokiem na morze.

Apartament posiada ogrzewanie podłogowe oraz system chłodzenia.
Budynek został zbudowany z dbałością o detale, nie tylko nowoczesny i piękny wygląd – liczne przeszklenia ale także komfort dla wszystkich mieszkańców obiektu.

Zapraszam na prezentacje.
Opis dodatkowy dołączany w ekspor

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre