Sprzedaż
325459
ul. Azaliowa
Puszczykowo Stare Puszczykowo
(gm. Puszczykowo)
472 500 zł

Polecam na sprzedaż działkę budowlaną w Starej części Puszczykowa, zlokalizowaną w otulinie Wielkopolskiego Parku Narodowego – 200 m od granicy terenu leśnego parku.

Działka o powierzchni 1050 mkw i froncie ok. 34 m ma regularny, prostokątny kształt. Teren ten pokryty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z 2015 roku z przeznaczeniem zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, powierzchni zabudowy do ok. 260 mkw i możliwością stosowania dachów stromych lub płaskich.

Działka zlokalizowana jest przy drodze utwardzonej należącej do gminy, w której przechodzą pełne media: prąd, woda, kanaliza, gaz i światłowód.

Co wyróżnia naszą ofertę?

Nieruchomość znajdując się w zacisznej okolicy, blisko lasu – w sąsiedztwie Wielkopolskiego Parku Narodowego, ma jednocześnie szybki dojazd do Poznania i zjazdu na Autostradę A2. Mikroklimat znanej miejscowości Puszczykowo będzie odpowiedni dla wszystkich osób poszukujących spokojnego miejsca, chcących odpocząć od pracy. Wyróżniająca się architektura domów mieszkalnych wokół oferowanej działki podkreśla wartość miejsca oraz nadaje mu wyjątkowego charakteru.

LOKALIZACJA:

Działka zlokalizowana jest w zachodniej części Puszczykowa – w obrębie Stare Puszczykowo, z komfortowym dojazdem do Poznania. Oferowana nieruchomość znajduje się 12 km do zjazdu A2 oraz 30 min do centrum Poznania. Dodatkowo istnieje możliwość dojazdu do miasta koleją regionalną w 15 min oraz podmiejskimi autobusami nr 651 i 611.

W bliskim sąsiedztwie znajdują się punkty handlowe, usługowe, pomoc medyczna, zabytkowy kościół oraz zakole Warty.

Zapraszam do kontaktu i na prezentację.

Oferta dostępna tylko u nas.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre