Sprzedaż
325432
ul. Bolesława Limanowskiego
gm. Łódź-Bałuty
(pow. Łódź)
329 000 zł

Oferuję Państwu przestronne, o ciekawym i niebanalnym rozkładzie mieszkanie w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta Łodzi przy ul. Mokrej w dzielnicy Bałuty.

Mieszkanie o powierzchni 60,56m2 składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki oraz dużego hollu, który posiada niezliczone możliwości adaptacji.

Pełen rozkład – do każdego pomieszczenia wchodzimy z przedpokoju. Niestandardowy układ pozwala nam zarówno na spędzanie wspólnego czasu w największym i ustawnym pokoju, jak i możliwość wyciszenia się w swoich czterech kątach – nawet przy większej rodzinie.

Niewątpliwym atutem nieruchomości są duże okna przez które możemy podziwiać niezmąconą niczym panoramę miasta. Ekspozycja wschód-zachód, dzięki czemu w prezencie dostajemy niesamowite wschody i zachody słońca. 🙂

Nowa instalacja elektryczna w kuchni oraz wymieniona wodno-kanalizacyjna również w kuchni i łazience. Do mieszkania doprowadzona siła. Nowe kaloryfery z podzielnikami.

Pełna własność z księgą wieczystą wolną od zobowiązań.

Do lokalu przynależy komórka oraz za dodatkową dopłatą do czynszu możliwe jest wynajęcie pomieszczenia gospodarczego, znajdującego się na tym samym piętrze o powierzchni 11,55m2.

Miejsca parkingowe dla mieszkańców bloku znajdują się za szlabanem na pilota, dzięki czemu lokatorzy posiadają gwarantowany postój.

Prężnie działająca Spółdzielnia Mieszkaniowa. W ubiegłym roku została wymieniona instalacja elektryczna zasilająca piętra, tablice licznikowe. Trzy lata temu docieplony dach, a cztery lata temu nastąpiło docieplenie bloku, wykonanie elewacji oraz wymiana okien.

W pobliżu znajduje się pełna infrastruktura m.in.: centrum medyczne, sklepy, plac zabaw, szkoła, przedszkole, stacja benzynowa, ALDI, kościół, apteka, MPK (autobus, tramwaj).

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre