Sprzedaż
325430
ul. Wczasowa
Karwieńskie Błoto Drugie
(gm. Krokowa)
340 000 zł

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana nad morzem w Karwieńskich Błotach II o powierzchni 2700m2 przy ul. Wczasowej, w sąsiedztwie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego.

Działka jest narożna co daje dużo prywatności i znajduje się bezpośrednio przy scieżce na plażę (wejście nr 3). Wjazd na posesję jest również od strony ścieżki co sprawia, że nie musimy dochodzić do plaży przez ruchliwą szosę. Działka jest zadbana, regularnie koszona, z licznymi krzewami i urozmaiconym starodrzewem (olchy, wierzby, jesiony, dzika jabłoń, orzech laskowy, jarzębiny) co niewątpliwie dodaje temu miejscu uroku. Działka jest ogrodzona wysokiej jakości płotem i posiada wszystkie media (gaz, woda, prąd, kanalizacja).

Karwieńskie Błota II to zabytkowa historyczna wioska na Kaszubach, wpisana do rejestru zabytków, założona w 1599 przez holenderskich osadników. Jest to urocze, ciche miejsce pozbawione zgiełku typowego dla masowej turystyki; posiada przepiękną, czystą i szeroką plażę.

Charakterystyczne dla tej okolicy są panoramiczne łąki pełne śpiewających ptaków i małe kanały przebiegające przez wioskę co sprawia, że można się tu poczuć jak w Holandii. W ogóle przyroda tutaj jest zjawiskowa. Podczas porannego spaceru na plażę spotkamy lisy i sarny. Można tu uprawiać wiele sportów: spływ kajakiem rzeką Piaśnicą, lub jeździectwo- w bezpośrednim sąsiedztwie działki znajduje się zabytkowy dwór i stadnina koni.
Cała miejscowość zabudowana jest stylową kaszubską architekturą. Urocze domki z dachami z trzciny i elementami muru pruskiego to uczta dla oka podczas spacerów.
Cisza i brak chaosu architektonicznego to niewątpliwie wyjątek na wybrzeżu i gwarancja spędzenia wakacji w rytmie slow.

Kto raz przyjechał na wakacje do Karwieńskich Błot II będzie tu przyjeżdżał zawsze.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre