Sprzedaż
325269
ul. Starołęcka
Poznań Starołęka
(gm. Poznań-Nowe Miasto)
699 000 zł

Oferuję na sprzedaż ciekawy dom z wydzieloną obszerną częścią gospodarczo-produkcyjną. Cała nieruchomość ma 225 m2 – w tym 9 pokoi i 2 kuchnie. Możliwość przearanżowania pomieszczeń i zwiększenia lub zmniejszenia liczby pokoi. Lokalizacja na poznańskiej Starołęce zapewnia dobry dojazd do centrum miasta, także środkami komunikacji miejskiej.

Oferowany dom znajduje się przy ul. Starołęckiej, na 621-metrowej działce. Wyposażony we wszystkie media, w tym kanalizację i wodociąg miejski.

Pierwotna, mniejsza część domu zbudowana z cegły ok. sto lat temu, w 2006 r. przeszła kapitalny remont. Z tej części domu pozostały tylko ściany nośne. Wymieniono wszystkie instalacje i okna oraz posadzki, które odpowiednio zaizolowano. Zaizolowano także fundamenty. Położono nowe tynki.

Na nowo zrobiono również poddasze. Konstrukcja dachu, której drewniane elementy wymieniono na nowe, została podniesiona o 1,5 m. i zaizolowana wełną. Wykonano też nowe deskowanie i położono blachodachówkę.

W 2015 r. dom rozbudowano (siporex). Wówczas też powstały pomieszczenia gospodarcze (siporex).

Cały budynek ocieplony, na dachu blachodachówka. Na wszystkich oknach oprócz dachowych rolety zewnętrzne zamykane elektrycznie.

Ogrzewanie: piec gazowy i kominek z płaszczem wodnym. Dom wyposażony w alarm i odkurzacz centralny. We wszystkich pomieszczeniach sieć komputerowa.

Na parterze:
– salon (30 m2)
– 4 pokoje (10, 9, 7 i 6 m2)
– kuchnia (30 m2)
– przy kuchni spiżarnia (5 m2) – dzięki izolacji może pełnić funkcję chłodni
– łazienka (9 m2) – wyposażona w ogrzewanie podłogowe, wannę z hydromasażem i kabinę prysznicową
– pomieszczenie gospodarcze (8 m2)
– przy wejściu wiatrołap (5 m2)

W tyle budynku wyłożona płytkami część gospodarcza, na którą składają się 3 pomieszczenia (14, 13 i 9 m2 z toaletą). Obecnie działa tu firma w branży spożywczej – pomieszczenia są do tego w pełni przystosowane, mają odbiór Sanepidu. Dwa większe można też przerobić na pokoje.

Na poddasze prowadzą dwie pary drewnianych schodów – jedne z salonu, drugie w stylu loftowym obudowane półokrągłą ścianą z luksferów z korytarza w pierwotnej części domu.

Na poddaszu:
– 4 pokoje (13 i 3 x 8 m2)
– 2 garderoby
– kuchnia (10 m2)
– łazienka (6 m2) i toaleta
Całe poddasze klimatyzowane.

Od strony ogrodu weranda (20 m2) zamykana elektrycznymi żaluzjami zewnętrznymi.

Miejsca postojowe przewidziane po prawej stronie domu i przed posesją.

Przystanek autobusowy zaledwie 70 m od domu – 1 przystanek do szkoły, przedszkola i żłobka; 2 przystanki do Lidla; 4 – do pętli tramwajowej na Starołęce. Stamtąd tramwajem można w 13 minut dotrzeć do ścisłego centrum Poznania, a w 9 minut do węzła komunikacji tramwajowo-autobusowej Rondo Rataje oraz do Galerii Posnania (największej galerii handlowej miasta).

Na Starołęce również dworzec kolejowy – 7 minut pociągiem na Poznań Główny – a także liczne punkty handlowo-usługowe, w tym Biedronka.

Samochodem 12 minut (8 km) do Centrów Handlowych M1 oraz Poznań-Franowo (m.in. Auchan, Media Markt, Obi, Ikea, Decathlon, a także ogromny wybór punktów handlowo-usługowych i gastronomicznych). Tyle samo do węzła Poznań-Krzesiny na autostradzie A2.

Zapraszam na prezentację domu!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre