Sprzedaż
325084
al. Aleje Jerozolimskie
Warszawa Ochota
(gm. Ochota)
499 000 zł

MIESZKANIE W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI
3-pokojowe mieszkanie w pobliżu Pl. Zawiszy w budynku położonym pomiędzy Grójecką a Alejami Jerozolimskimi. Mieszkanie położone blisko węzła komunikacyjnego przy Pl. Zawiszy jak również blisko przystanku tramwajowego przy ul. Grójeckiej vis a vis Urzędu Dzielnicy Ochota M. St. Warszawy. Jest to idealna oferta dla rodziny lub inwestora szukającego mieszkania pod wynajem.
OPIS NIERUCHOMOŚCI
Mieszkanie składa się z trzech pokoi, przechodniego salonu o pow. ok 21 m2, przechodniego pokoju średniego (możliwość przywrócenia pierwotnego rozkładu mieszkania poprzez przywrócenia wejścia do małego pokoju z salonu) o pow. ok. 8,5 m2 oraz małego (nieprzechodniego) pokoju o pow. ok. 6,5 m2. Z salonu jest wejście do kuchni o pow. ok. 4,5 m2. W dużym pokoju jest wyjście na balkon (ok. 3 m2), natomiast w małym pokoju jest wyjście na balkon francuski. Okna w średnim i małym pokoju skierowane są na wschód, natomiast w salonie i kuchni skierowane są na południe. Wszystkie okna wymienione na plastikowe. Do lokalu przynależy piwnica (ok. 1,4 m2). Liczniki na wodę, energię elektryczną oraz gaz.
OPIS POMIESZCZEŃ:
Kuchnia – ok. 4,5 m2, terakota, okno na stronę południową;
Salon – ok. 21 m2, z wyjściem na balkon (ok. 3 m2), na podłodze mozaika, okna na południe;
Średni pokój – ok. 8,5 m2, na podłodze mozaika, okno na wschód;
Mały pokój – ok. 6,5 m2, z wyjściem na balkon francuski, na podłodze mozaika, okna na wschód;
Łazienka – ok.3,5 m2, na podłodze terakota, na ścianach glazura, wanna.
Przedpokój – ok. 3 m2.

Stan prawny mieszkania: wyodrębniona własność lokalu wraz z udziałem w działce gruntu (księga wieczysta).
OPIS BUDYNKU
Budynek (klatka) z 2 nowymi windami. Domofon. Czysta klatka schodowa. Zarządcą budynku jest Pierwsza Wojskowa Spółdzielnia Mieszkaniowa . Obok budynku znajduje się wydzielony plac zabaw dla dzieci.
LOKALIZACJA
W okolicy pełne zaplecze handlowo-usługowe oraz obiekty użyteczności publicznej (szkoła, przedszkole, urząd dzielnicy, przychodnia lekarska, banki, itp.). Bardzo dobre połączenia komunikacyjne – przystanki autobusowe i tramwajowe. 100 m do przystanku tramwajowego, który zapewnia bezpośrednie połączenie z całym miastem oraz 400 m do Placu Zawiszy istotnego węzła komunikacyjnego.
Mieszkanie idealne dla rodziny lub pod wynajem.
Zapraszam do kontaktu i prezentację.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre