Sprzedaż
325078
ul. Solec
Warszawa Śródmieście Powiśle
(gm. Śródmieście)
495 000 zł

(Scroll for English)
Serce Powiśla. Osiedle pomiędzy ulicami Tamka, Solec i Kruczkowskiego. Idealne dla singla lub pary. Doskonała komunikacja, cicho, 6 piętro z windą,  i co najważniejsze – piękny widok na zieleń i centrum Warszawy. Mieszkanie zaprojektowane przez architekta wnętrz, po generalnym remoncie, czeka na nowego właściciela.

Mieszkanie:
Salon z aneksem kuchennym ma duże okno i balkon francuski na stronę zachodnią co zapewnia dużo światła i możliwość delektowania się niezapomnianymi zachodami słońca. W aneksie kuchennym jest lodówka i zmywarka oraz płyta indukcyjna z okapem. Piękne stare olejowane parkiety, a w holu i łazience gresy. W holu niewielka szafa oraz wnęka na ubrania wierzchnie, ale za to w sypialni znajduje się dwuipółmetrowa szafa ubraniowa.

Do mieszkania można założyć księgę wieczystą, a grunty są uregulowane. Preferowana sprzedaż gotówkowa, ew. szybka kredytowa.

Okolica
Nie sposób wymienić wszystkiego co oferuje najbliższa okolica. Rozrywka, wypoczynek, dobre restauracje i bary, autobusy, przystanek metra, kolejowy, szkoły, szpital, uczelnie, biblioteka BUW. Wszystko, jest w zasięgu ręki by wygodnie żyć, pracować i wypoczywać. To tu żyje się w symbiozie z naturą, rzeką i historią miasta – bulwary wiślane, Elektrownia, muzea i parki.

Komunikacja
Autobusy, stacja metra i kolejowa oraz punkt rowerów miejskich w odległości 2-5 minut spacerem.

Zachęcam do obejrzenia spaceru wirtualnego oraz zapraszam na prezentację. Jest możliwość spotkania i obejrzenia wirtualnie mieszkania przez Whatsapp
 . 
(English)
Double room apartment in the heart of Powisle district. This a top location in Warsaw. With easy access to public transportation, culture and services venues.
The apartment gives a beautiful view of the trees and the city center with the Palace of Culture in the focus. 
Designed by interior architect and completely renovated is waiting for a new owner.
Space is divided into three areas: a living room with an open kitchen, bedroom, and bathroom. Fully equipped except a washing machine. All equipment and furniture except decoration items are included in the price.
Cash buyers are especially welcomed.
Please contact me for viewing and more information. Possible online viewing on Whatsapp.
I speek English, Spanish and French

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre