Sprzedaż
325074
ul. Mazowiecka
Osowiec
(gm. Żabia Wola)
645 000 zł

Nieruchomość inwestycyjna – budynek wolno stojący, usługowo-mieszkalny o powierzchni użytkowej 345m2, oferowany jest do sprzedaży w stanie surowym zamkniętym. Posadowiono go na działce 1079m2 w Osowcu k/Grodziska Maz.

Budynek wzniesiono w 2020r., ocieplono, a dach pokryto blachą ułożoną w rąbek. Na działce doprowadzono wodociąg i linię energetyczną, wykonano szczelne szambo.

Parter domu tworzą dwa lokale usługowo-handlowe 45m2 i 42m2, z dużymi witrynami oraz zapleczem socjalnym. Na górne kondygnacje prowadzi oddzielna klatka schodowa – wejście z tyłu budynku. Na piętrze o powierzchni użytkowej 127m2 można wydzielić dwa lub trzy osobne lokale mieszkalne. Poddasze o powierzchni 100m2 stwarza możliwość aranżacji jeszcze dwóch oddzielnych lokali mieszkalnych.

Budynek usytuowany jest na ogrodzonym terenie nowopowstającego osiedla domów jednorodzinnych Pod Dębami w Osowcu, przy ul. Mazowieckiej. Wszystkie działki zostały sprzedane. Teren o powierzchni 4,76 ha jest doskonale zlokalizowany: do trasy S8 4 km, do Grodziska Maz.i kolejki WKD 4 km, bezpośrednio przy osiedlu przystanek autobusowy.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre