Sprzedaż
325058
ul. Wichrowa
Gdynia Wiczlino
(gm. Gdynia)
795 000 zł

Dla kogo: Dla osób ceniących cieszę, spokój i bliskość lasu.
Lokalizacja: Bliźniak położony  w willowej dzielnicy  Gdynia Wiczlino. Kameralny charakter osiedla oraz prywatność, a także świetna lokalizacja dająca możliwość szybkiego dojazdu do centrum miasta, tworzą to miejsce ponadprzeciętnym. Znakomicie rozwinięta infrastruktura ( szkoła, przedszkola, żłobki, sklepy, opieka medyczna ) daje możliwości pełnego zaspokojenia życia codziennego.
Budynek i opis: Bliźniak wybudowany w 2020r, położony na działce 440m2 z ekspozycją na trzy strony świata ( wsch-zach-pół ). Od frontu domu usytuowany jest podjazd wraz z garażem oraz wejście główne. Na parterze znajduje się hol, który wiedzie do przestronnego salonu (z podłączem kominkowym )z dużymi, wysokimi, niestandardowymi oknami oraz aneksem kuchennym z wyjściem na przestronny taras.W dalszej części łazienka ( przyłącze prysznicowe ) oraz pomieszczenie gospodarcze. Na pierwszym poziomie widnieje korytarz oraz  trzy ustawne sypialnie oraz łazienka (z przyłączem do wanny ) z której rozpościera się nietuzinkowy widok na przepiękny  las.
Z każdego pokoju znajduje się wyjście na taras lub balkon. Dopełnieniem nieruchomości  jest ogród położony od strony lasu.  Stan deweloperski, daje szerokie możliwości aranżacyjne według swojego gustu.
Dom został wybudowany wedle indywidualnego projektu architektonicznego ( nie z katalogu ).

Zapraszam

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre