Sprzedaż
325032
ul. Podedworze
Bochnia
(gm. Bochnia)
390 000 zł

ZAPRASZAMY NA DZIEŃ OTWARTY W DNIU 24.10.2020R W GODZINACH 11.30 – 14.00.

Szukasz przestronnego domu w spokojnej okolicy z ogródkiem? Mamy dla Ciebie idealną ofertę!

Dom w Bochni przy ulicy Podedworze o powierzchni ok.220m2.

Dom drewniany z roku 1936 zlokalizowany na działce o powierzchni 667m2, modernizowany cały czas z wymienionym dachem i konstrukcją oraz zaadoptowanym poddaszem w 2008 roku na którym wygospodarowano aż 5 pokoi i łazienkę.
Parter domu to przestronny salon z kominkiem elektrycznym, duża kuchnia z jadalnią, sypialnia lub gabinet, przestronna łazienka z prysznicem i wanną oraz pomieszczenie, które można przeznaczyć pod sypialnię z własną łazienką.
Do dyspozycji mieszkańców duży zadaszony balkon z miejscem na grila, oraz piwnica w której jedna część zagospodarowana jest jako pokój zabaw lub siłownia a druga stanowi spiżarnię i miejsce na garaż lub warsztat dla majsterkowicza.
Jest to idealne miejsce dla dużej nawet dwupokoleniowej rodziny gdzie każdy znajdzie swój własny kąt a dom będzie tętnił życiem i rodzinną atmosferą.
W bliskiej okolicy znajdziesz sklep Cold, mechanika samochodowego , centrum finansowe, stacje paliw, sklep z meblami i AGD.
To idealne miejsce skąd w 10 minut dojdziesz do dworca PKP, basenu, przychodni. Centrum miasta, szkoła w odległości ok. 2 km.
Autostrada w odległości ok. 3 km a spacerem w 5 minut dojdziesz do lasu gdzie możesz spędzać czas blisko natury.
To również idealny obiekt pod hostel.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre